Plakát k filmu: Vrásky z lásky

Vrásky z lásky Vrásky z lásky

dokina.cz
6,4

Premiéra 12. 4. 2012
Česká Republika, 2012, 101 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Jiří Strach | celý štáb
Hrají:
Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Ivan Trojan, Lenka Vlasáková, Taťjana Medvecká, Anna Geislerová | všichni herci

Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tahle vitální dáma, která nemíní nerezignovat na aktivní život, která znovu zamotá jeho osud. Díky Janě se Ota vydává na napínavou road-movie, na jakou by si možná ani v mladším věku netroufl. A je to právě tohle důležité setkání, které oba utvrdí v poznání, že nejhorší, co může člověk udělat - je všechno vzdát!

Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 76 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Vrásky z lásky

 • Recenze Vrásky z lásky na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

 • Recenze Vrásky z lásky na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Tento snímek není příliš komplikovaný, někdy je i lehce předvídatelný. Hereckou příležitost tu však dostala celá řada osobností minulosti, s nimiž se již tak často nesetkáváme, již jen proto stojí za to jej vidět. Vrásky z lásky pohladí na duši. Pohlazení je to laskavé, příjemné, ale někdy i smutné s nádechem nostalgie.

 • Recenze Vrásky z lásky na iDnes

  Recenze iDnes 70

  Pouze dvě věci ve filmu Vrásky z lásky vnucují divákovi trochu podbízivé sladkobolno, čímž výsledek zbytečně zlevňují: sám název a návodová hudba. Ale jinak se naštěstí zrodila čistá a poctivá záležitost, zdánlivě zcela jiná než Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka.

Trailer k filmu

Související články k filmu Vrásky z lásky

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nejlepším snímkem roku 2012 je podle kritiků film Ve stínu

  Nejlepším snímkem roku 2012 je podle kritiků film Ve stínu

  29. 1. 2013 10:27 Snímek režiséra a producenta Davida Ondříčka Ve stínu se stal nejlepším filmem roku 2012. Na vyhlašování Cen české filmové kritiky v pražském Divadle Archa zazněl jeho název v pěti kategoriích - nejlepší film, nejlepší režie, nejlepší kamera, nejlepší původní hudba a nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli pro Ivana Trojana.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Dáma českého divadla Jiřina Jirásková (†81) odešla do hereckého nebe

  Dáma českého divadla Jiřina Jirásková (†81) odešla do hereckého nebe

  AKTUALIZOVÁNO SLEDUJEME 7. 1. 2013 20:26 VIDEO. Oblíbená divadelní a filmová herečka Jiřina Jirásková zemřela dnes v Praze po dlouhé nemoci ve věku 81 let. Celý její život byl spjat s Divadlem na Vinohradech, jehož členkou byla od roku 1951. Ve filmu zazářila ve Světácích či Sestřičkách. Zpráva o jejím úmrtí zarmoutila prezidenta Václava Klause, premiéra Petra Nečase i řadu jejích hereckých kolegů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Radek Brzobohatý (†79) dnes náhle odešel

  Radek Brzobohatý (†79) dnes náhle odešel

  Velká fotka 12. 9. 2012 16:50 AKTUALIZOVÁNO/VIDEO. Spoustu svých kolegů a přátel zarmoutil oblíbený divadelní, filmový a televizní herec Radoslav Brzobohatý, když dnes kolem poledne náhle zemřel. Stalo se tak uprostřed práce a navíc - zemřel pouhý den před svými osmdesátinami, oznámila to jeho žena Hana Gregorová. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.