Plakát k filmu: Vlhká místa

Vlhká místa Feuchtgebiete

dokina.cz
5,4

Premiéra 21. 11. 2013
Německo, 2013, 109 min, od 15 let

Žánr:
komedie, drama
Režie:
David Wnendt | celý štáb
Hrají:
Carla Juri, Christoph Letkowski, Meret Becker, Axel Milberg, Peri Baumeister, Marlen Kruse | všichni herci

Osmnáctiletá Helen (Carla Juri) ráda experimentuje. Zvláště v sexu. Také v oblasti hygieny má několik vlastních svérázných teorií. Své okolí šokuje upřímností a komentáři, jež by pravá dáma nikdy nevypustila z úst. Helen už je prostě taková. S kamarádkou a "pokrevní sestrou" Corinnou spiklenecky porušuje jedno společenské tabu za druhým - až do doby, než Helen skončí v nemocnici po prekérní nehodě při holení intimních partií. Ale i na nemocničním lůžku pokračuje ve své poněkud drsnější cestě za vyrovnáním s bolavými místy svého dospívání a tajně doufá, že se jí podaří usmířit své rozvedené rodiče. Spojence nalezne v ošetřovateli (Christoph Letkowski), kterého svou přímočarostí úplně odzbrojí. Nejtajnější aspekty ženského světa se všemi bizarnostmi a skrývanými touhami ukazuje film Vlhká místa s nevídanou otevřeností a humorem. Německý filmový hit roku 2013 vznikl podle stejnojmenného knižního bestselleru.

Osmnáctiletá Helen (Carla Juri) ráda experimentuje. Zvláště v sexu. Také v oblasti hygieny má několik vlastních svérázných teorií. Své okolí šokuje upřímností a komentáři, jež by ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Vlhká místa

 • Recenze Vlhká místa na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Helen je úplně normální pohledná rebelská německá teenagerka. Má v oblibě svůj skejt, fotografování kluků, kterým honí penisy, olizování zaschlých vaginálních výtoků se spermatem, ráda vyhledává nejšpinavější veřejné záchodky, aby mohla svou pipinou objet celé prkýnko a podráždit své podhoubí, a tak dále, jako všechny pohledné rebelské německé teenagerky. Jednoho dne si ale při holení anusu omylem prořízne hemoroid, takže musí do nemocnice, kde z ní vytéká hnis a zakouká se do ní fešácký mladý doktor Robin, jehož partnerka má (narozdíl od Helen) problém s orálním sexem... Tento německý film (podle knižní předlohy) provází skandální pověst, a v tomto případě je oprávněná, neboť podobné věci jste na kinoplátně opravdu dlouho neviděli (pokud vůbec někdy). Myslím, že žádný jiný film v naší kinodistribuci neobsahoval tolik zábavy s menstruační krví a tolik makrozáběrů zpomaleně letícího spermatu (za doprovodu valčíku "Na krásném modrém Dunaji"). To sperma je ze čtyř penisů, které na plátně DETAILNĚ VIDÍME, různě se umělecky zpomaleně sráží a padá na pizzu pod ním. A tak dále... Já toho viděl v životě hodně, ale chvílemi už to opravdu byla na hraně i pro mě. (To berte jako varování, pokud jste např. necynická žena.) Je nutné zdůraznit, že přestože film obsahuje opravdu značnou dávku nechutností (včetně záběru na anální otvor s okolními hemoroidy), většinou jsou tyto nechutnosti natočeny velmi vizuálně stylově a s nadhledem, zvýrazňujícím absurdnost toho všeho! Rozhodně je to méně trapné, než spermavtipy v těch různých kopiích Prci, prci, prcičky . Film mi připadal jako prequel Klubu rváčů , který dokumentuje pubertální eskapády mladé Marly Singerové , když ještě byla ztřeštěnější a méně cool. A Němka. Podobně absurdní zápletky, podobné boření klišé, podobná politická nekorektnost, a dokonce i podobné vizuální fórky (hned na začátku například vidíme život obřích bakterií na záchodovém prkýnku) a úderný soundtrack. Filmu dávám pouhých 60 procent nikoliv kvůli nechutnosti, ale kvůli tomu, že je vlastně úplně o ničem. Většina těch scének je provokativní a zábavná, ale snaha spojit to celé nějakými globálními motivy o potřebě lásky a přátelství, o traumatu z dětství a o snaze dát dohromady rozvedené rodiče - ta vůbec nefunguje. Možná to funguje v knize, ale ve filmu z toho zůstalo jen nefungující torzo. Když film skončí, nebudete si pravděpodobně už vůbec pamatovat, PROČ tam vlastně byla ta scénka se spermatem na pizze nebo s kamarádským vyměňováním použitých tampónů. Budete si jenom pamatovat, že tam byly, a že konečně někdo překonal elegantní nechutnost Monty Python's Meaning of Life . P.S: Full frontalů a podobných věcí jsou ve filmu tuny, a hlavní představitelka vůbec není ošklivá. Koneckonců, za pár dní ji můžete vidět v Praze na vlastní oči .

 • Recenze Vlhká místa na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Skandální německá komedie Vlhká místa se brodí ve stoce a diváky pouze přímočaře šokuje. Přitom se ale tváří, že jí jde o rozervanou dívčí dušičku.

Trailer k filmu

Související články k filmu Vlhká místa

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vlhká místa - recenze

  Vlhká místa - recenze

  25. 11. 2013 14:09 Zařekl jsem se, že budu na filmy více koukat jako obyčejný divák a ne povýšený pisálek, který do všeho kopne a sám neumí natočit nic jiného, než pár sprostých videí na YouTube. Takže jsem dostal ten příšerný nápad, že vám přiblížím nový snímek Vlhká místa.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Listopadové herečky: Natalie Portman i hvězda HIMYM

  Listopadové herečky: Natalie Portman i hvězda HIMYM

  16. 11. 2013 11:00 Listopadové premiéry a jejich nejkrásnější hvězdy!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.