Plakát k filmu: Věrní nevěrní

Věrní nevěrní L'Homme fidèle

dokina.cz
6,7

Premiéra 4. 4. 2019
Francie, 2018, 75 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Louis Garrel | celý štáb
Hrají:
Louis Garrel, Laetitia Casta, Vladislav Galard, Lily-Rose Melody Depp, Joseph Engel, Diane Courseille | všichni herci

Luis Garrel si ve svém druhém celovečerním filmu zahrál hlavní roli muže, jehož svět se zhroutí poté, co ho opustí celoživotní láska. O deset let později se k němu vrací, ale přináší s sebou také šokující tajemství. Inteligentní romantická komedie se zlehka dotýká témat jako smutek, lítost, přitažlivost a věrnost. Garrel se podílel i na filmovém scénáři, který napsal spolu s renomovaným Jean-Claudem Carrierem.

Luis Garrel si ve svém druhém celovečerním filmu zahrál hlavní roli muže, jehož svět se zhroutí poté, co ho opustí celoživotní láska. O deset let později se k němu vrací, ale ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Věrní nevěrní

 • Recenze Věrní nevěrní na Total film

  Recenze Total film 70

  Věrní nevěrní (2019) Věrní nevěrní je atraktivní příběh - zábavný, odlehčený a nechybí mu pověstný francouzský šarm.

Trailer k filmu

Související články k filmu Věrní nevěrní

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Iva Janžurová jako Teroristka a superhrdina Shazam

  Filmové premiéry: Iva Janžurová jako Teroristka a superhrdina Shazam

  3. 4. 2019 10:00 Vražedné myšlenky jedné vysloužilé učitelky, teenager obdařen superschopnostmi, příběh muže, jehož svět se zhroutí poté, co ho opustí celoživotní láska, nová dobrodružství legendárního Čtyřlístku a osud romské kapely, které ke startu pomohli diváci filmu Všechny moje děti. Tento týden přináší 5 filmových premiér a dokument o významném kameramanovi Jaroslavu Kučerovi.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.