Plakát k filmu: Velká oříšková loupež 2

Velká oříšková loupež 2 Nut Job 2, The

dokina.cz
4,7

Premiéra 24. 8. 2017
USA, Kanada, Jižní Korea, 2017, 91 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, animovaný
Režie:
Anthony Bell, Cal Brunker, Yoon-suk Choi, Ben Gluck | celý štáb
Hrají:
Will Arnett, Nathan Lane, Maya Rudolph, Joe Pingue, Danny Cooksey, Bobby Cannavale | všichni herci

Na začátku filmu Velká oříšková loupež 2 bydlí veverčák Bručoun se svou přítelkyní mopslicí Precious a nejlepším přítelem krysákem Buddym v nedávno zavřeném obchodě s oříšky. Díky hojnosti jídla si žijí dobře … Dokud obchod s oříšky z nevysvětlitelných příčin nevybuchne! Po neúspěšném hledání jídla po celém městě se Bručoun vrací do parku Svobody. Andie je šťastná, že všechna zvířata opět žijí společně tak, jak to příroda zamýšlela.

Na začátku filmu Velká oříšková loupež 2 bydlí veverčák Bručoun se svou přítelkyní mopslicí Precious a nejlepším přítelem krysákem Buddym v nedávno zavřeném obchodě s oříšky. Díky ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

270.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Velká oříšková loupež 2

 • Recenze Velká oříšková loupež 2 na iDnes

  Recenze iDnes 35

  Vedle Shreků či Mimoňů, na které se i dospělí těší, existují animované filmy, na něž rodič své předškolní dítko posadí a sám zbaběle prchá. Právě k takovým patří Velká oříšková loupež 2.

 • Recenze Velká oříšková loupež 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Zcela nezajímavý a nesmyslný animák, který caparty na hodinu a půl průměrně zabaví, ale povídat si o tom s nimi chtít nebudete. A až v parku příště uvidíte veverku, tak roztomilá vám už nepřijde. Tahle loupež, ve které se nekrade, zničí víc než jen pár desítek minut života.

 • Recenze Velká oříšková loupež 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 50

  Celkově však nejde o nijak překotné dílo. Ano, chvílemi pobaví dokonce i ty nejstarší v publiku, ale to je tak všechno. Příběh nepřináší nic nového či osvěžujícího. Je pravda, že u filmu určeného především dětskému publiku není třeba být příliš kritický, jsou tu, dalo by se říct, tak trochu jiná měřítka. Má to milé roztomilé postavy? Má. Budou se u toho děti bavit? Budou. Zde je však nutno dodat, že se ukázalo, že snímek možná úplně není pro všechny děti, zvláště ne ty nejmladší. Proč? Některé jeho momenty, jak se zdá, mohou být pro děti až příliš traumatické. Jde především o chvíle, kdy se protagonistům (jak už to, tak bývá) příliš nevede a vypadá to s nimi bledě, tvůrci to tu trochu přehnali s temnou tématikou a učinili tak podívanou pro některé děti více zastrašující, než by měla být. A to je velké mínus. Už jen proto nelze animák doporučit všem. Dohromady tak jde o docela průměrný film, který do hry nepřináší nic nového.

Související články k filmu Velká oříšková loupež 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Tom Cruise jako Nebeský gauner a souboj o osud všech světů

  Filmové premiéry: Tom Cruise jako Nebeský gauner a souboj o osud všech světů

  23. 8. 2017 10:00 Špatností prolezlý hazardér Tom Cruise alias Barry Seal, nové příběhy veverčáka Bručouna v pokračování úspěšného animáku a ambiciozní,  rozsáhlý příběh od jednoho z nejuznávanějších světových autorů. V tomto týdnu se mohou čeští diváci těšit na 3 filmové premiéry.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Katastrofické sci-fi Geostorm, znepokojivý ekologický thriller a další nové trailery uplynulého týdne

  Katastrofické sci-fi Geostorm, znepokojivý ekologický thriller a další nové trailery uplynulého týdne

  16. 3. 2017 10:30 Uplynulý týden přinesl první trailer katastrofického sci-fi Geostorm, které se odehrává ve světě, kdy počasí kontrolují satelity z vesmíru a znepokojivý ekologický thriller Salt and Fire. Spoustu akce se na nás valí také ze snímku Baby Driver a samozřejmě z Rychle a zběsile 8. Na své si přijdou i fanoušci animáků, kteří mohou shlédnout nové ukázky ze Šmoulů a Velké oříškové loupeže. Samozřejmě nesmíme opomenout nové trailery k Zahradnictví: Rodinný přítel režiséra Jana Hřebejka a dobrodružnému fantasy Wonder Woman.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Marvelovský Logan, pokračování úspěšných animáků a další trailery uplynulého týdne

  Marvelovský Logan, pokračování úspěšných animáků a další trailery uplynulého týdne

  19. 1. 2017 20:46 Příběh osamělého bostonského údržbáře, skutečný těžební skandál z počátku 90. let, nebo marvelovský Logan. Uplynulý týden přinesl několik zajimavých trailerů, včetně pokračování animáků Auta a Velké oříškové loupeže.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.