Plakát k filmu: Velká hra

Velká hra Molly's Game

dokina.cz
7,6

Premiéra 22. 2. 2018
USA, 2017, 140 min

Žánr:
drama
Režie:
Aaron Sorkin | celý štáb
Hrají:
Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner | všichni herci

Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad hollywoodských hereckých es, rockových hvězd a nejlepších pokerových hráčů, ale i vysoko postavených byznysmenů a prominentů mafie.

Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Recenze filmu Velká hra

  • Recenze Velká hra na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 85

    Velká hra je opravdu velká hra v pravém slova smyslu. I když má snímek více než dvě hodiny, naše oči zůstanou přišpendlené na plátně, aby nám náhodou neunikla nějaká zásadní informace. Kromě toho, že informacemi je film nadupaný, přináší i akurátní množství inteligentního humoru a pár dojemných scén. Jessica Chastain v hlavní roli ze sebe navíc vyzařuje přirozenou sílu a autoritu, což film pozvedá ještě víc. Ano, pokud máte rádi trochu chytřejší snímky s mafiány, filmy podle skutečného příběhu nebo třeba jen poker, Velká hra je to pravé pikové.

  • Recenze Velká hra na FilmSpot

    Recenze FilmSpot 80

    Aaron Sorkin, slavný a Oscarem oceněný scenárista (The Social Network, Moneyball, Steve Jobs) si napsal a poprvé i sám natočil svůj režijní debut. Předlohou mu tentokrát byla autobiografická kniha ženy jménem Molly Bloom, která v ní píše o svých netradičních osudech, kdy musela kvůli zdravotnímu stavu v mladém věku pověsit na hřebík kariéru vrcholové lyžařky a následně získala věhlas jako organizátorka luxusních pokerových turnajů pro bohatou klientelu, díky čemuž se dostala do hledáčku FBI a následně před soud.

Související články k filmu Velká hra

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.