Plakát k filmu: Věčně tvá nevěrná

Věčně tvá nevěrná Věčně tvá nevěrná

dokina.cz
4,0

Premiéra 22. 2. 2018
Česká Republika, 2018, 92 min, od 12 let

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Milan Cieslar | celý štáb
Hrají:
Pavel Kříž, Natalia Germaniova, Lenka Vlasáková, Vilma Cibulková, Jiří Lábus, Dominika Myslivcová | všichni herci

Josef a Miluška jsou manželé snad celou věčnost. Josef svou ženu sice miluje, ale má také slabost pro krásné ženy. A tak se občas s některou spřátelí o něco víc. Miluška jako bývalá tělocvikářka svého manžela i jejich dospívající dceru neúnavně zahrnuje neutuchající péčí a terorem zdravého životního stylu.

Jejich manželství a Josefovo krachující nakladatelství se pomalu řítí do záhuby…

Do toho přijíždí Josefova teta Marta, zkušená psycholožka z manželské poradny. Rodinu svého synovce se rozhodne zachránit velmi originálním způsobem. Musejí se rozvést. Ne jen tak, na oko, ale na základě pádného důvodu. Marta jim naordinuje nevěru. Je ale nezbytně nutné, aby se navzájem přistihli in flagranti.

Josef a Miluška jsou manželé snad celou věčnost. Josef svou ženu sice miluje, ale má také slabost pro krásné ženy. A tak se občas s některou spřátelí o něco víc. Miluška jako ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 9 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Věčně tvá nevěrná

 • Recenze Věčně tvá nevěrná na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Věčně tvá nevěrná je lehká komedie o manželství a nevěře a jako taková je dostačující. Divák se u ní pobaví a herecké výkony dodají na kvalitě celkového zážitku. Nejde o nic převratného, ale ani o zklamání. Cieslar tentokráte mile překvapil. Navíc nabízí neokoukanou originální zápletku a humor, u kterého se zasmějeme. Hledáte-li nějakou oddechovou podívanou, u které se pobavíte a na chvíli vypnete, Věčně tvá nevěrná muže být přesně ta správná volba.

 • Recenze Věčně tvá nevěrná na iDnes

  Recenze iDnes 35

  Novinka kin s názvem Věčně tvá nevěrná dokonale naplňuje zvyklost, že tuzemské romantické komedie jsou špatné, dojemně špatné, lacině špatné, případně tak špatné, až zábavné, ale hlavně naprosto zbytečné.

Trailer k filmu

Související články k filmu Věčně tvá nevěrná

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Česká komedie ordinující nevěru a zatajování vládních informací

  Filmové premiéry: Česká komedie ordinující nevěru a zatajování vládních informací

  21. 2. 2018 10:00 Česká komedie ordinující nevěru, válka o zveřejnění tajných vládních informací, fotbalový zápas v době kamenné, tajemství na závodní dráze, fantasticky pojaté vnímání života očima dětí, Juliette Binoche hledající životní lásku, oslňující analýza posedlosti horami a Čapkova hra, kde se hmyz chová jako lidi a lidé jako hmyz. V tomto týdnu se můžeme těšit na 8 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.