Plakát k filmu: Vánoční Kameňák

Vánoční Kameňák Vánoční Kameňák

dokina.cz
1,6

Premiéra 3. 12. 2015
Česká Republika, 2015, 86 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Jan Antonín Duchoslav, Ladislav Hruška, Hana Čížková | všichni herci

Starosta města Kameňákov Pepan (Václav Vydra nejml.) se se svým spolupracovníkem - tajemníkem úřadu (Jan Antonín Duchoslav), rozhodne postavit na hoře Říp skokanský můstek. Z toho důvodu jedou za prezidentem republiky, který je často opilý a o úřad se vůbec nezajímá. Nejdříve dorazí za mluvčím prezidenta (Ladislav Hruška), se kterým se poté domluví a jdou svůj nápad navrhnout prezidentovi, který, jak jinak, nebude zrovna ve střízlivém stavu...

Starosta města Kameňákov Pepan (Václav Vydra nejml.) se se svým spolupracovníkem - tajemníkem úřadu (Jan Antonín Duchoslav), rozhodne postavit na hoře Říp skokanský můstek. Z toho ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 45 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Vánoční Kameňák

 • Recenze Vánoční Kameňák na MovieZone

  Recenze MovieZone 10

  Páté pokračování nejhorší české filmové série, které plynule navazuje na otřesnou tradici svých předchůdců. I tentokrát musíme doufat, že další přírůstky do téhle galerie špatných vtipů už nepřibydou. Snad už to konečně vyjde.

 • Recenze Vánoční Kameňák na iDnes

  Recenze iDnes 20

  F. A. Brabec, výsostný a nadšený filmař, je průkopnický Jára Cimrman kinematografie. Přenesl na plátno Krále Ubu, Kytici i Máj, za jediný den natočil Krysaře, formát 3D vyzkoušel v muzikálu V peřině. Teď opět jako první zkusil dokázat, že Kameňák se dá vylepšit. Nedá.

 • Recenze Vánoční Kameňák na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 20

  Vánoční Kaměňák předvádí to, na co jsme od něho zvyklí. Dává přednost kvantitě před kvalitou, míchá jablka s hruškami a vyžaduje od kvalitních herců i těch méně talentových stejně pitoreskní výkony. Jeden posun k lepšímu tu ovšem je, narozdíl od čtvrtého dílu, má poslední Kameňák alespoň náznak uceleného děje.

Trailer k filmu

Související články k filmu Vánoční Kameňák

 • Obrázek k souvisejícímu článku: České filmové nejen trilogie

  České filmové nejen trilogie

  15. 4. 2016 10:20 České filmové komedie se těší velké oblibě, a proto není divu, že se z některých postupem času stávají trilogie. Nejznámějším českým autorem trilogií je bezesporu Zdeněk Troška, který svoji tvorbou baví diváky už několik desetiletí. Pojďme se dnes podívat na jeho úspěšné trilogie.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.