Plakát k filmu: Valerian a město tisíce planet

Valerian a Město Tisíce planet Valerian and the City of a Thousand Planets

dokina.cz
6,1

Premiéra 20. 7. 2017
Francie, 2017, 137 min

Žánr:
sci-fi
Režie:
Luc Besson | celý štáb
Hrají:
Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen | všichni herci

28. století, dosud známý vesmír. Valerian a Laureline jsou zvláštní vládní agenti, kteří mají na starost udržovat pořádek v lidských vesmírných teritoriích. Ve své práci patří k absolutní špičce.

Valerian má se svou parťačkou víc než jen kolegiální záměry. Milostné návrhy směřované k Laureline však spolehlivě likviduje jeho nevalná pověst ohledně žen a vztahů. Přesto, nebo možná právě proto, tvoří dokonalý tým. Na rozkaz ministra obrany se oba vydávají na misi do obrovské intergalaktické stanice Alfa. Úchvatné místo, přezdívané Město tisíce planet, je neustále se rozšiřující metropole, kde všechny vesmírné druhy mezi sebou po staletí sdílejí znalosti, objevy a kulturu. Střed města ale skrývá tajemství. Temné síly ohrožují existenci Alfy. Valerian a Laureline se musí pokusit identifikovat a zneškodnit hrozbu. Začíná nemilosrdný závod s časem. V sázce je nejen existence Města tisíce planet, ale i budoucnost celého vesmíru.

Dobrodružství plné fantazie a akční podívané nás zavede do toho nejpodivuhodnějšího vesmíru, který byl dosud stvořen. Příběh je založený na průkopnickém komiksu, který inspiroval celé generace umělců, spisovatelů a tvůrců.

28. století, dosud známý vesmír. Valerian a Laureline jsou zvláštní vládní agenti, kteří mají na starost udržovat pořádek v lidských vesmírných teritoriích. Ve své práci patří k ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 16 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 270.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Valerian a město tisíce planet

 • Recenze Valerian a město tisíce planet na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Na vesmírné stanici Alfa, kde se setkávají mimozemšťané ze všech koutů vesmíru, se objevila hrozba, které se může postavit jen agent Valerian a jeho parťačka Laureline. Při svém pátrání ale odhalí, že s nimi někdo nehraje fér hru… Luc Besson natočil velkolepé sci-fi avatarovských rozměrů plné úchvatných triků, skvělých masek a dokonalého designu. Bohužel se ale v tomhle světě pohybují nepříliš zajímaví hrdinové, kteří jsou většinu času trochu mimo hlavní dění. A Luc Besson nám tu navíc bohužel ukazuje, že co se akce týče, malinko mu ujel vlak. Krásný, ale zoufale prázdný a nakonec i docela nudný film.

Související články k filmu Valerian a město tisíce planet

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 4 nejšílenější vystřižené filmové scény

  4 nejšílenější vystřižené filmové scény

  20. 7. 2017 11:00 Do kin tento týden ve čtvrtek 20. 7. míří nový film Luca Bessona Valerian a město tisíce planet. Besson sám má přitom na triku i vynechanou scénu, která razantně mění pojetí jeho Leona. Natáčení filmu je totiž často chaosem, z něhož mnohdy řada vzniklých či plánovaných scén ve finálním bijáku schází. Často je tak z dobrých důvodů – jak vás totiž přesvědčí čtyři nejšílenější plánované scény, vyznění konečného filmu by se nakonec notně lišilo.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Evakuace vojáků z pláží Dunkerku a velké ptačí dobrodružství

  Filmové premiéry: Evakuace vojáků z pláží Dunkerku a velké ptačí dobrodružství

  19. 7. 2017 10:00 Evakuace vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku, boj o budoucnost vesmíru, velkolepé čapí dobrodružství a nehoda trojice mladých surfařů. Tento týden přináší 4 filmové premiéry.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Tvůrci sci-fi Valerian představují svoji rozmáchlou vizi

  Tvůrci sci-fi Valerian představují svoji rozmáchlou vizi

  26. 6. 2017 12:14 Zdá se, že filmová branže nám musí vždycky jednou za čas naservírovat obrovský, drahý a příliš epický blockbuster, kde každý záběr digitálností přímo přetéká. A někdy takový projekt musí chtě nechtě vyhořet. Podobně to zatím vypadá s Valerianem, který do kin přijde už za pár týdnů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.