Plakát k filmu: Už teď mi chybíš

Už teď mi chybíš Miss You Already

dokina.cz
6,7

Premiéra 31. 12. 2015
Anglie, 2015, 112 min, od 12 let

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Catherine Hardwicke | celý štáb
Hrají:
Drew Barrymore, Toni Collette, Charlotte Hope | všichni herci

Drew Barrymore se vrací na filmová plátna v dramatu od režisérky prvního Stmívání Catherine Hardwicke.

Drew Barrymore se vrací na filmová plátna v dramatu od režisérky prvního Stmívání Catherine Hardwicke. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 9 hlasů

Recenze filmu Už teď mi chybíš

  • Recenze Už teď mi chybíš na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 70

    Už teď mi chybíš se může pochlubit velmi dobrými hereckými výkony, a to nejen ústřední dvojice (Toni Colette, Drew Barrymore), ale i ostatních účastníků na cestě za koncem a snaží se z nás, poměrně úspěšně, vyždímat celou škálu emocí, jako jsou soucit, smích, dojetí, ale i naštvání. Vše funguje jak má, a my tak máme opět možnost poznat, co zákeřné choroby umí. Tím to ale začíná, a také končí.

  • Recenze Už teď mi chybíš na FilmSpot

    Recenze FilmSpot 60

    Milly (Toni Colette) a Jess (Drew Barrymore) jsou nejlepší kamarádky už od základky. Obě se šťastně vdaly, přičemž Milly žije se svým mužem a dvěma dětmi v luxusním londýnském bytě, Jess bydlí s tím svým na hausbótu na Temži a o dítě se neúspěšně snaží. Pak se ale poštěstí a Jess otěhotní. Než se však stihne s novinkou pochlubit, tak se dozví, že Milly má rakovinu prsu...

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.