Plakát k filmu: Upíři

Upíři Vampires

dokina.cz
6,1

USA, 1998, 108 min

Žánr:
thriller, akční, horor

Jestli si myslíte, že upíři mohou žit pouze v noci, ještě jste nepotkali Mistra!

Na zemi se jako mor rozšířil rod nemrtvých, kteří určují osud každého, s kým se potkají. Budoucnost lidstva je nyní v rukou Jacka Crowa, nejlepšího ničitele upírů, který musí zastavit Mistra, jež se snaží pro sebe a celou legii nemrtvých dosáhnout něčeho co jim umožní ovládnout svět: schopnosti pohybovat se na denním světle. Mistr hororu přináší další ďáblovo plemeno.

Jestli si myslíte, že upíři mohou žit pouze v noci, ještě jste nepotkali Mistra! Na zemi se jako mor rozšířil rod nemrtvých, kteří určují osud každého, s kým se potkají. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 191 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.