Plakát k filmu: Untitled Freddie Mercury Biopic Premiéra

Bohemian Rhapsody Untitled Freddie Mercury Biopic

Premiéra 1. 11. 2018 (za 2 měsíce)
USA, Anglie, 2018

Žánr:
drama, životopisný, hudební

Jediné co je pozoruhodnější než jejich muzika je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Jediné co je pozoruhodnější než jejich muzika je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 1. 11. 2018
  • -
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Untitled Freddie Mercury Biopic

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Nová ukázka na Bohemian Rhapsody se nebojí ani Freddieho homosexuality

    Nová ukázka na Bohemian Rhapsody se nebojí ani Freddieho homosexuality

    18. 7. 2018 10:18 Freddie Mercury byl komplikovaná osobnost a rozhodně nešlo jenom o nesmírně talentovaného zpěváka a showmana. Chystaný film Bohemian Rhapsody se nemá zabývat jenom celou kapelou Queen, ale především jeho životním příběhem a bylo otázkou, nakonec se tvůrci budou kontroverzních témat stranit a nakolik se do nich opřou naplno.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.