Plakát k filmu: Úkryt

Úkryt Hide

dokina.cz
5,2

USA, 2011, 88 min

Žánr:
thriller, drama
Režie:
John Gray | celý štáb
Hrají:
Carla Gugino, Mark-Paul Gosselaar, Kevin Alejandro, Bridget Regan, Omid Abtahi, Jay Karnes | všichni herci

Přijde charismatická bostonská kriminalistka D.D. Warrenová (Carla Gugino) na stopu bezcitnému vrahovi, jenž za sebou zanechal mumifikované ostatky šestice žen nalezených v odpadní šachtě? A zjistí, co bylo jeho motivem? Snímek vycházející z pera novelistky Lisy Gardnerové si ke zpracování vybral zkušený newyorský televizní režisér John Gray (Posel ztracených duší, Císař Augustus).

Přijde charismatická bostonská kriminalistka D.D. Warrenová (Carla Gugino) na stopu bezcitnému vrahovi, jenž za sebou zanechal mumifikované ostatky šestice žen nalezených v ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.