Plakát k filmu: Účastníci zájezdu

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu

dokina.cz
6,6

Premiéra 20. 4. 2006
Česká Republika, 2006, 113 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Jiří Vejdělek | celý štáb
Hrají:
Anna Polívková, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Květa Fialová, Jitka Kocurová, Miroslav Krobot, Martin Sitta, Irena Máchová | všichni herci

Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem roku 2005.

Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, šarmantní stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi,. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi se rozhodla „vytvořit z nich správnou partu.“ Oni se však vidí poprvé v životě!

Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné vieweghovské ironie.

Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem roku ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2081 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Účastníci zájezdu

  • Recenze Účastníci zájezdu na iDnes

    Recenze iDnes 70

    Na Viewegha se v Česku spolehlivě chodí, v tom mají Účastníci zájezdu natočení podle jeho románu předem výhodu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.