Plakát k filmu: Twister

Twister Twister

dokina.cz
6,7

USA, 1996, 113 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, drama

Domy se bortí jeden po druhém. Bučící krávy létají vzduchem. Namísto deště padají traktory. Obrovská nádrž benzínu se stává nebezpečnou bombou. Míli široké tornádo, šířící se ohromnou rychlostí a ničící vše, co mu stojí v cestě, míří do vašich domovů ve strhujícím snímku Twister.

V tomto dobrodružství, vířícím napětím a speciálními efekty, se Helen Huntová a Bill Paxton v rollích vědců pokoušejí zdolat přírodní živel, jaký Amerika nezažila za posledních 50. let. Doufají, že umístěním elektronického senzoru do epicentra získají potřebné informace, které je budou včas varovat před dalším tornádem. Chtějí-li uspět, musejí překonat smrtící sílu přírody ...

Domy se bortí jeden po druhém. Bučící krávy létají vzduchem. Namísto deště padají traktory. Obrovská nádrž benzínu se stává nebezpečnou bombou. Míli široké tornádo, šířící se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 264 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Twister

 • Obrázek k souvisejícímu článku: V oku tornáda - recenze nového katastrofického filmu

  V oku tornáda - recenze nového katastrofického filmu

  11. 8. 2014 20:00 Katastrofické filmy jsou dlouhodobě výsadou hollywoodských studií, které tak demonstrují svoji nadvládu v trikových efektech. Zbrusu nový snímek ukazující ničivou sílu větru nazvaný V oku tornáda se snaží na příbězích několika bezvýznamných postav nakrmit diváka digitálními záběry na ničivé tornádo, které pustoší malé městečko Silverton.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nejslavnější katastrofické filmy, které vám nesmí uniknout

  Nejslavnější katastrofické filmy, které vám nesmí uniknout

  4. 8. 2014 20:00 Příští týden se v kinech po delší odmlce objeví zbrusu nový katastrofický snímek V oku tornáda. S trochou nadsázky lze říci, že pro Hollywood nezevšední žádná katastrofa, kterou by nedokázal po letech znovu oprášit a nabídnout ji divákům pro pobavení. Nabízíme vám přehled těch nejslavnějších katastrofických filmů, v nichž hlavní roli hraje příroda, které musíte vidět.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.