Plakát k filmu: Tomboy

Tomboy Tomboy

dokina.cz
7,5

Francie, 2011, 84 min

Žánr:
drama
Režie:
Céline Sciamma | celý štáb
Hrají:
Malonn Lévana, Sophie Cattani, Mathieu Demy, Zoé Héran, Jeanne Disson, Rayan Boubekri | všichni herci

Desetiletá Laura by nejraději byla klukem. Nedávno se s rodiči a malou sestrou Jeanne přistěhovala do nové čtvrti a před kamarádkou Lisou a ostatními dětmi z okolí se vydává za kluka. Léto se stává dějištěm rozmanitých her a z Laury se stává Michael, kluk jako každý jiný, avšak dostatečně odlišný, aby se o něj začala Lisa zajímat a zamilovala se do něj. Laura si užívá své nové identity, jako by konec léta neměl nikdy prozradit její znepokojivé tajemství.

Desetiletá Laura by nejraději byla klukem. Nedávno se s rodiči a malou sestrou Jeanne přistěhovala do nové čtvrti a před kamarádkou Lisou a ostatními dětmi z okolí se vydává za ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 30 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.