Plakát k filmu: Thor: Temný svět

Thor 2: Temný svět Thor: The Dark World

dokina.cz
6,7

Premiéra 7. 11. 2013
USA, 2013, 112 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, fantasy
Režie:
Alan Taylor, James Gunn | celý štáb
Hrají:
Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Christopher Eccleston, Jaimie Alexander | všichni herci

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster, avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo.

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 210 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 101.94 CZK 357.44 CZK Přehrát online

Recenze filmu Thor: Temný svět

 • Recenze Thor: Temný svět na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Největší podzimní film bohužel nepokračuje v sérii marveláckých tref do černého. Druhý Thor je sice dost zábavný, v ostatních ohledech ale tak tak drží pohromadě. Postavy se plouží odnikud nikam, akce neskřípe akorát v epickém prostředku filmu a vyvrcholení je stejně mizerné jako záporák. Pokud tedy nepatříte mezi fandy nebo nehledáte hlasitou a hloupou oddechovku, můžete kino vynechat.

 • Recenze Thor: Temný svět na fffilm

  Recenze fffilm 80

  Ufff, tento týden je to pořádná nadílka. Nový Thor je z toho všeho nejdražší, ale naštěstí je toho o něm nejméně k psaní... Druhý Thor je totiž něco velmi, velmi podobného, jako byl první . Jsou tu drobné změny k lepšímu i k horšímu: Padouch ve dvojce je naprosto nezajímavý, až gay (nějaký albín skřet se svítícíma očima). Naštěstí ve dvojce také je padouch z jedničky (Loki), který už není tolik padouch, ale je super Teatrální honosné projevy (například všechno, co žíká Anthony Hopkins) fungují o něco hůře Humor funguje o něco lépe, párkrát jsem se kvalitně zasmál, a tvůrci si docela odvážně dělají legraci sami ze sebe Asgard a okolí už nevypadá tak unikátně zajímavě jako v jedničce, ale spíš jako něco z nových Star Wars (včetně laserových kanónů) Více Natalie Portmanové ve vlajících božských šatech Soundtrack Briana Tylera poměrně kopíruje styl původní hudby Patricka Doylea, ale je o něco vhodnější k superhrdinskému filmu a k akčním scénám Více triků, ale o něco horší kvalita. CGI Thor je tak syntetický, až to bije do očí (kladivem) No a to je asi tak všechno. Nashledanou u dalšího dílu. P.S: Film je zaplaťpánbůh uváděn i titulkovaný!

 • Recenze Thor: Temný svět na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Pokračování komiksu, jenž vstupuje do kin, má na skladě hlavně digitální triky a demoliční čety. Komiksové řemeslo se ale oproti prvnímu dílu vůbec nepohnulo.

Související články k filmu Thor: Temný svět

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Listopadové herečky: Natalie Portman i hvězda HIMYM

  Listopadové herečky: Natalie Portman i hvězda HIMYM

  16. 11. 2013 11:00 Listopadové premiéry a jejich nejkrásnější hvězdy!

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Druhý Thor je v kinech. Co čeká diváky marvelovek v budoucnu?

  Druhý Thor je v kinech. Co čeká diváky marvelovek v budoucnu?

  11. 11. 2013 20:30 Na plátna tento týden přichází další komiksový film z marvelovského světa, Thor: Temný svět. Můžeme od něho čekat návrat sympaticky znesvářené dvojice Thor a Loki, stejně jako zápletku šmrncnutou porcí sci-fi a fantasy. Zároveň opět platí, že se jedná jen o dílek skládačky z mnohem většího světa

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Thor: Temný svět - recenze

  Thor: Temný svět - recenze

  11. 11. 2013 15:32 Už první Thor byl oproti celé marvelovské sérii trochu jiný. Působil umělohmotně a strojeně, překvapoval však hereckými výkony hlavních protagonistů a solidní režií Kenetha Branagha. Právě talent tohoto britského režiséra a herce druhému dílu chybí ze všeho nejvíc.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.