Plakát k filmu: The Perfect Kiss

The Perfect Kiss Perfect Kiss, The

dokina.cz
2,7

Premiéra 1. 11. 2018
Kanada, 2018, 86 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Martina Adamcová, Tina Adams | celý štáb
Hrají:
Martina Adamcová, Lucie Vondráčková, Landy Cannon, Luc-Martial Dagenais, Sophie Gendron, Liliana Komorowska | všichni herci

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě. Tanya nachází útočiště u své nejlepší kamarádky Britney Greenberg. Znuděná Britney, která má dvě děti s bývalým Tanyiným přítelem Tomem, obtloustlým a přesto dokonalým manželem a tatínkem, vydělávajícím krásné peníze jako “ajťák”, vidí Tanyin příchod jako možnost nového vzrušení v příliš poklidném rodinném životě.

Na předměstí se pak odehrává drama, způsobené polibkem v parku. Tanya se ocitne v nelegálně pronajímaném bytě s velice nepravděpodobnými spolubydlícími, mezi kterými je i Igor. Rodiče dostanou z centrály avízo, že jejich zapomenutá špionská buňka je rozpuštěna a převelena do Paříže. Mají starost, jak dát Tanye vědět, že se jejich působiště se mění. Do mise je vyslána Šárka, která zprávu úspěšně předá. Miliardář, Brian Demarrias, se rozchází se svojí partnerkou. Vizitka makléřky ,Tanyi Cové, stále voní v jeho kapse. Setkají se jeho nemotorné námluvy s vysněnou odpovědí ztřeštěné naivní a nespoutané půvabné Tanyi? A který polibek je opravdu pravý?

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu The Perfect Kiss

 • Recenze The Perfect Kiss na iDnes

  Recenze iDnes 25

  Bez vytáček, kanadská romantická komedie The Perfect Kiss je špatná. Na rozdíl od četných tuzemských debaklů v témže žánru je však špatná alespoň dojemně. A pokud se hledá viník v jejím krajanském týmu, pak rozhodující pachatelkou je Tina Adams čili Martina Adamcová, nikoli Lucie Vondráčková.

 • Recenze The Perfect Kiss na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 10

  To, co se ve snímku odehrává, se ani nedá nazvat dějem. Je to sled špatně napsaných scének, které na sebe horko těžko navazují. Příběh je tak nelogický, že to diváka nepřestane udivovat až do samého konce, případně v nás vzbudí obavu, že trpíme výpadky paměti a většinu scén a dialogů jsme zapomněli. Z každého záběru sálá bezradnost, nikdo se nechová normálně a neumí ani normálně komunikovat. Děravý scénář museli herci vyplňovat vzteklými zvuky nebo improvizovaným skotačením. Těžko říct, zda to je větší utrpení pro ně, nebo pro diváka.

 • Recenze The Perfect Kiss na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

  Extrémně nepovedené a nepochopitelně bizarní ve všech ohledech. Vondráčková je na celém filmu ještě tím nejlepším, zbytek je zcela nesmyslná a zlá snůška chyb. Ruce pryč.

Trailer k filmu

Související články k filmu The Perfect Kiss

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vondráčková v kanadské komedii a příběh z pohádkové říše

  Filmové premiéry: Vondráčková v kanadské komedii a příběh z pohádkové říše

  30. 10. 2018 10:00 Záhadný a kouzelný paralelní svět, oslava Freddieho Mercuryho a jeho rockové skupiny Queen, příběh z jednoho z největších slumů v Africe, Lucie Vondráčková v kanadské romantické komedii, třicítka tanečníků a tanečnic v hororu od režiséra Gaspara Noého, animák o krásných časech v dějinách Francie a český poustevník v Austrálii. Tento týden přináší 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.