Plakát k filmu: Ten, kdo tě miloval

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval

dokina.cz
5,0

Premiéra 8. 11. 2018
Česká Republika, 2018, 90 min

Žánr:
komedie, rodinný, kriminální
Režie:
Jan Pachl | celý štáb
Hrají:
Hynek Čermák, Eva Holubová, Lukáš Vaculík, Soňa Norisová, Václav Postránecký, Pavel Řezníček | všichni herci

Kpt. Kalina (Pavel Řezníček) policista, milující manžel a skvělý otec, se stane obětí autonehody. Z pozice ducha sleduje vyšetřování vlastního úmrtí. Dochází při něm k mnoha humorným a nečekaným situacím, protože ho vede více jeho rodina, než členové policejního sboru…

Postupně se začínají objevovat drobné indicie, že všechno nemuselo být tak, jak se zdálo. Partnerská důvěra je narušena, stačí pár fotek, slov a Vanda (Soňa Norisová) začne mít podezření, že jí mohl být manžel nevěrný. Dva kluci, maminka Vanda (Soňa Norisová) a babička (Eva Holubová) rozjíždějí vyšetřování na vlastní pěst.

Vanda se setkává s Kalinovou domnělou milenkou Irinou (Lívia Bielovič), která po ní chce, aby dotáhla to, co jí Vandy manžel kpt. Kalina slíbil a nedokončil. Nastává nečekaná eskapáda událostí s jasným účelem dobrat se pravdy, do které je Kalinovými zasvěcen ještě rodinný přítel nepraktický praktický lékař (Hynek Čermák).

Klíčový materiál opouští Kalinův sejf prostřednictvím všetečné tchýně, aby byl se dostal do rukou nic netušícího doktora a zamotal hlavy policistům. Vandě se nakonec za pomocí synů podaří rozluštit zaheslovaný soubor v počítači svého muže, který jí dá nejen odpověď na všechny otázky vzniklé nedůvěry, ale zejména pomůže úspěšně vyřešit poslední případ kpt. Kaliny.

Kpt. Kalina (Pavel Řezníček) policista, milující manžel a skvělý otec, se stane obětí autonehody. Z pozice ducha sleduje vyšetřování vlastního úmrtí. Dochází při něm k mnoha ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Ten, kdo tě miloval

 • Recenze Ten, kdo tě miloval na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Udělat ze slabé knižní detektivky Ten, kdo tě miloval stylovou duchařskou komedii, to chce odvahu. Zvláště když autorka předlohy nosí slavné jméno Marie Poledňáková.

 • Recenze Ten, kdo tě miloval na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Ten, kdo tě miloval. Název filmu nám průběh děje příliš nenapoví, a vlastní snímek už vůbec ne. O čem to je? Proč to někdo napsal a pak natočil? Synopse předesílá duchařskou krimi, spoustu zábavy a zajímavých situací. Duchařská detektivka, dejme tomu. Máme tu jednoho ducha, který si většinu času tropí legrácky z dosud živých známých. Ale legrace a nápadité scény? Děkuji, ale ne. Většina humoru snímku na motivy knihy Marie Poledňákové zdá se býti vynucená a poněkud trapná, a když na scénu přijíždí sledovací minivan policie, kde jsou oba dva policisté převlečeni do kostýmů Santa Clause a hlásí se "Tady orel", ztrácíme se úplně. Tak pro smilování, má Ten, kdo tě miloval být parodií na detektivku nebo je to jen tak nešťastně vymyšlený a zahraný snímek?

 • Recenze Ten, kdo tě miloval na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  Policejní vyšetřovatel Kalina (Pavel Řezníček) se během automobilové honičky s neznámými pronásledovateli stává obětí autonehody. Jako duch pak sleduje vlastní pohřeb, jehož se účastní jak jeho manželka Vanda (Soňa Norisová) a dva jejich malí synové, tak jeho matka (Eva Holubová), policejní náčelník (Václav Postránecký), státní zástupce (Lukáš Vaculík) a rodinný přítel – lékař (Hynek Čermák). Při procházení manželovy pozůstalosti Vanda nalezne informace o ženě jménem Irena a začne ho podezírat z nevěry. Pak ji napadne, že ta jeho nehoda nemusela být tak úplně nehoda, a začne pátrat po příčinách jeho smrti na vlastní pěst…

Související články k filmu Ten, kdo tě miloval

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dívka v pavoučí síti a rozmrzelý zelenáč

  Filmové premiéry: Dívka v pavoučí síti a rozmrzelý zelenáč

  7. 11. 2018 10:57 Věčně rozmrzelý zelený chlupatec, nečekané svědectví o začátku putinovské éry, první adaptace nedávno vydaného úspěšného bestselleru Davida Lagercrantze, duch sledující vyšetřování vlastní smrti, paintballový masakr uprostřed lesa, psychologický horor zasazený do konce devadesátých let a nejvýznamnější postava českého poválečného surrealismu. Tento týden přináší 7 filmových premiér a snímek Zborov z Národního Filmového Archívu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.