Plakát k filmu: Tajemství pouze služební

Tajemství pouze služební Tajemství pouze služební

Premiéra 24. 5. 2016
Česká Republika, Slovensko, 2016, 98 min

Žánr:
drama
Režie:
Pavol Zeleňák | celý štáb
Hrají:
Martin Dejdar, Jiří Krampol, Václav Vydra | všichni herci

Povídkový film podle knížky slovenského autora Pavla Zeleňáka "Keď sú tajomstvá iba služobné".

Ve čtyřech tragikomicky laděných povídkách: tajemství bankovní,zpovědní, lékařské a státní, se divák dozví, co všechno se může stát, když bankovní úředníci, farář, lékař a ministr vyzradí, nebo zneužijí služební tajemství. Bez ohledu na důvod svého jednání tak mohou způsobit kuriózní potíže, nebo i tragédii.

Povídkový film podle knížky slovenského autora Pavla Zeleňáka "Keď sú tajomstvá iba služobné".Ve čtyřech tragikomicky laděných povídkách: tajemství bankovní,zpovědní, lékařské a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Tajemství pouze služební

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Návrat Alenky a netradiční road trip

    Filmové premiéry: Návrat Alenky a netradiční road trip

    25. 5. 2016 10:00 Zneužití služebního tajemství, život naplánovaný do posledního puntíku, nebezpečná cesta Alenky z říše divů, dobrodružné prázdniny v pojízdném "zahradním domku" nebo film o současné generaci mladých lidí, jejich ztrátě orientace, absenci důležitých hodnot, cílů, fantazie a vlastního názoru. 21. týden tohoto roku nám přináší 5 filmových premiér. Všechny snímky vtrhnou do českých kin ve čtvrtek 26. května, Zeleňákovo Tajemství pouze služební již o dva dny dříve.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.