Plakát k filmu: Tady hlídám Já

Tady hlídám já Tady hlídám já

dokina.cz
5,4

Premiéra 31. 5. 2012
Česká Republika, 2012, 110 min

Žánr:
komedie
Režie:
Juraj Šajmovič ml. | celý štáb
Hrají:
Vladimír Javorský, Lukáš Vaculík, Jitka Ježková, Veronika Divišová, Pavel Nový, Simona Stašová | všichni herci

Tady hlídám Já je rodinným filmem pro všechny generace, který navazuje na tradičně žánrově úspěšné české komedie. Jeho posláním nemá být pouze dobře pobavit diváka, ale otevřít v něm i emocionální rovinu chápání mezilidských vztahů. Má ukázat i to, jak se dítě může cítit ve společnosti osamoceně, i když navenek o něj jeho blízcí velice kvalitně pečují.

Hlavní linie filmu vypráví příběh Kačenky a jejího psa Huga. Hugo je jezevčík, kterého Kačence pořídil dědeček Mojmír. On je jako jediný přesvědčen o tom, že jeho vnučka nepotřebuje „prášky na hlavu“, ale jen dobrého kamaráda. Jinými slovy, Mojmír „objevil“ prospěšnost canisterapie. Osmiletá Kačenka totiž trpí syndromem ADHD (porucha soustředění a hyperaktivita projevující se v podobě nepozornosti, roztěkanosti, zapomnětlivosti, neustálého pohybu, takže se dítě může okolí jevit jako zlobivé a nevychované). Hugo je její ochranář, je zdrojem napětí i uvolnění a v neposlední řadě i rozdmýchávačem komických situací.

Tady hlídám Já je rodinným filmem pro všechny generace, který navazuje na tradičně žánrově úspěšné české komedie. Jeho posláním nemá být pouze dobře pobavit diváka, ale otevřít v ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 121 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Tady hlídám Já

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Tady hlídám já

    Tady hlídám já

    29. 5. 2012 08:29 Letní rodinná komedie o tom, jak vám pes změní život…

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.