Plakát k filmu: Svatba

Svatba Noces

dokina.cz
7,1

Premiéra 5. 10. 2017
Francie, Lucembursko, Belgie, Pakistán, 2016, 98 min

Žánr:
drama
Režie:
Stephan Streker | celý štáb
Hrají:
Lina Elarabi, Sébastien Houbani, Babak Karimi, Nina Kulkarni, Olivier Gourmet, Alice de Lencquesaing | všichni herci

Osmnáctiletá belgická Pákistánka Zahira si je velmi blízká se všemi členy své rodiny až do dne, kdy jí začnou nutit do tradičního sňatku. Mladá dívka rozpolcená mezi požadavky rodičů, svým západním způsobem života a touhou po svobodě spoléhá na pomoc svého důvěrníka, staršího bratra Amira.

Osmnáctiletá belgická Pákistánka Zahira si je velmi blízká se všemi členy své rodiny až do dne, kdy jí začnou nutit do tradičního sňatku. Mladá dívka rozpolcená mezi požadavky ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Svatba

 • Recenze Svatba na Total film

  Recenze Total film 70

  Svatba (2016) Film Svatba může být pro mnohé zajímavou, ale ve výsledku především smutnou sondou do životů pakistánského etnika v Belgii, ač se snaží být jakkoliv nestranný. Přinejmenším vás jeho samotný závěr přinutí k zamyšlení.

Trailer k filmu

Související články k filmu Svatba

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Blade Runner nové generace a letecká havárie uprostřed zasněžených hor

  Filmové premiéry: Blade Runner nové generace a letecká havárie uprostřed zasněžených hor

  4. 10. 2017 10:00 Pátrání po bývalém Blade Runnerovi losangelské policie, banda zvířecích přátel chránící místní džungli, boj o život uprostřed zasněžených hor, příběh nevidomého Jana odehrávající se v indiánské rezervaci v Novém Mexiku, belgická Pákistánka toužící po svobodě a psychologický experiment v opuštěném horském hotelu. Tento týden přináší 7 filmových premiér včetně nekompromisního, chaotického a nezapomenutelného pohledu na metalovou senzaci jménem SlipKnoT.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.