Plakát k filmu: Střídavá péče

Střídavá péče Jusqu'à la garde

dokina.cz
7,0

Premiéra 19. 7. 2018
Francie, 2018, 93 min, od 12 let

Žánr:
drama
Režie:
Xavier Legrand | celý štáb
Hrají:
Léa Drucker, Denis Menochet, Thomas Gioria, Mathilde Auneveux, Mathieu Saikaly, Florence Janas | všichni herci

Myriam a Antoine Bessonovi se rozvedli. Syna Juliena dostala do péče matka, která se snaží Juliena před jeho otcem chránit, o němž tvrdí, že je agresivní. Antoine však prosí o střídavou péči svého syna. Julien je svědkem stupňujícího se konfliktu mezi jeho rodiči a je donucen jít na hranici svých možností, aby zabránil tomu nejhoršímu.

Myriam a Antoine Bessonovi se rozvedli. Syna Juliena dostala do péče matka, která se snaží Juliena před jeho otcem chránit, o němž tvrdí, že je agresivní. Antoine však prosí o ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Střídavá péče

  • Recenze Střídavá péče na iDnes

    Recenze iDnes 65

    Vítězem soutěžní sekce Febiofestu zvané Nová Evropa se letos stala francouzská Střídavá péče, za niž si Xavier Legrand vezl už z Benátek ceny za nejlepší režii a debut. Nyní komorní drama rozdělené rodiny vstupuje do kin s doporučením „do patnácti let nevhodné“.

Související články k filmu Střídavá péče

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.