Plakát k filmu: Strážci Galaxie Vol. 2

Strážci Galaxie Vol. 2 Guardians of the Galaxy Vol. 2

dokina.cz
7,6

Premiéra 4. 5. 2017
USA, 2017, 137 min, od 12 let

Žánr:
komedie, akční, sci-fi
Režie:
James Gunn | celý štáb
Hrají:
Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker | všichni herci

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 22 hlasů

Recenze filmu Strážci Galaxie Vol. 2

 • Recenze Strážci Galaxie Vol. 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Vol.2 není nijak seriózní závažná podívaná, ani se tak už od samého začátku netváří. Je to zábavný příběh, který pobaví jak „obyčejné“ diváky, tak i ty nejzarytější fanoušky Marvelu. Film překvapí i svým velkým počtem pěti scén po závěrečných titulcích, na které se vyplatí si počkat. Strážci jsou příjemná, zábavná, milá, oddechová podívaná, která stojí za to, když už, tak už jen kvůli soundtracku.

 • Recenze Strážci Galaxie Vol. 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Pořád jedna z nejosobitějších, řemeslně nejdospělejších a vlastně i nejzábavnějších marvelovek, která však chytá řadu sequelových zlozvyků a snaží se toho stihnout až příliš. Dějově je mělká, ale trčí do nebe epickou akcí a dětinským humorem. Blockbuster v dobrém slova smyslu, ale také důkaz, že méně je někdy více.

 • Recenze Strážci Galaxie Vol. 2 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 90

  Pokračování akčně-komediálního sci-fi/fantasy Strážci Galaxie opět natočil režisér James Gunn, takže se snímek nese ve velmi podobném duchu jako jeho předchůdce. Pokud se vám nechce číst tuto moji recenzi na první Strážce Galaxie, tak tady jsou stěžejní body, které platí i pro dvojku:

Související články k filmu Strážci Galaxie Vol. 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Porovnejte si triková kouzla Strážců Galaxie 2 před a po

  Porovnejte si triková kouzla Strážců Galaxie 2 před a po

  2. 10. 2017 13:19 Strážci Galaxie Vol. 2, stejně jako každý (nejen) superhrdinský film, je plný digitálních triků. Často jsou počítačovou grafikou vytvořené i věci, do kterých byste to neřekli. Což v případě druhých Strážců galaxie platí jen částečně, protože vtipkujícího a drsného mývala na place samozřejmě neměli.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podívejte se na vtípky a nepovedené záběry z druhých Strážců Galaxie

  Podívejte se na vtípky a nepovedené záběry z druhých Strážců Galaxie

  7. 8. 2017 13:36 Druzí Strážci Galaxie proběhli kiny před pár měsíci, a to ke spokojenosti kritiků i fanoušků. Dvojka se prostě povedla a teď se chystá zaútočit na domácnosti formou blu-raye a online obchodů. Jednou z věcí, která vám má poslední Strážce připomenout a nalákat vás alespoň na to streamování, jsou vystřižené scény.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Superhrdinové od Marvelu a psychologický thriller plný pochybností

  Filmové premiéry: Superhrdinové od Marvelu a psychologický thriller plný pochybností

  3. 5. 2017 10:00 Dobrodružství party superhrdinů odehrávající se na samé hranici kosmu, nemilosrdná komedie o mezilidských vztazích, která jde až na dřeň a náhodné setkání rozehrávající příběh plný tajemství a pochybností. V tomto týdnu nás čekají 3 filmové premiéry a záznam koncertu jednoho z nejúspěšnějších turné skupiny Depeche Mode.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.