Plakát k filmu: Star Wars: Síla se probouzí

Star Wars: Síla se probouzí Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

dokina.cz
7,8

Premiéra 17. 12. 2015
USA, 2015, 136 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
J.J. Abrams | celý štáb
Hrají:
Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega | všichni herci

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí.

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 63 hlasů

Recenze filmu Star Wars: Síla se probouzí

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Když v roce 1977 změnily svět filmu Hvězdné války, dostaly přízvisko vesmírná pohádka pro dospělé. S jejich premiérovou, už sedmou epizodou Star Wars: Síla se probouzí, která právě vstupuje do českých kin, se pohádka pro dospělé mění v pohádku pro dospívající.

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Snímek Star Wars: Síla se probouzí je jednoduše pokračováním Hvězdných válek, které se nesnaží být něčím jiným. Nesnaží se být přehnaně originální. Nabízí nám to, co od nich očekáváme a co máme rádi. Nic víc, ani míň.

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 90

  V historii kinematografie asi neexistuje větší a kultovnější filmová sága s početnější fanouškovskou základnou, než Star Wars. Její sedmý díl tím pádem patří nejen k nejočekávanějším filmům roku, ale i k těm, o něž se dalo nejvíce bát. Ani vynikající volba režiséra padnuvší na J.J. Abramse, který s obrovským úspěchem rebootoval Star Trek, nepřesvědčila všechny, a noční můry v podobě Mickeyho Mouse se světelným mečem nezahnala. Zveřejněné trailery nicméně navrátily úsměv do tváří milionů a po dnešní premiéře si snad mohou už všichni definitivně oddechnout a vítězoslavně zajásat.

 • Recenze Star Wars: Síla se probouzí na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 100

  Nejlepší velkofilmový zážitek za několik posledních let dorazil do našich kin.

Související články k filmu Star Wars: Síla se probouzí

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Budoucnost Star Wars je v rukách Michelle Rejwan

  Budoucnost Star Wars je v rukách Michelle Rejwan

  20. 6. 2019 10:09 Marvel má svého Kevina Feigeho, zatímco Lucasfilm má Michelle Rejwan. Ta byla jmenována na nově vytvořenou pozici jménem Senior Vice President of Live Action Development & Production a má tak mít na starosti všechno co se týká Star Wars a není to animované. Tedy všechny budou hrané filmy i hrané seriály.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 7 filmů, které jsou lepší díky přetáčkám na poslední chvíli

  7 filmů, které jsou lepší díky přetáčkám na poslední chvíli

  12. 6. 2019 09:30 Do kin vstoupili poslední X-Meni pod hlavičkou studia 20th Century Fox. Problematickou produkci se přetáčkami povedlo jakž takž zachránit. Je to spíše náhoda nebo pravidlo?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Příští Star Wars natočí tvůrci Hry o trůny

  Příští Star Wars natočí tvůrci Hry o trůny

  15. 5. 2019 11:31 Šéf Disney Bob Iger prozradil, kdo že bude mít na svědomí další filmy z univerza Star Wars. Ve hře byl Rian Johnson a pak pánové David Benioff a D. B. Weiss a krátkou slámku si vytáhli právě druzí jmenovaní.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.