Plakát k filmu: Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

dokina.cz
7,4

USA, 1983, 134 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Richard Marquand | celý štáb
Hrají:
Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Billy Dee Williams, Anthony Daniels, Ian McDiarmid, Frank Oz, James Earl Jones, Alec Guinness, Kenneth Colley, Warwick Davis, Richard Marquand, Debbie Lee Carrington, Paul Brooke, Tony Cox, Deep Roy | všichni herci

Luke Skywalker (Mark Hamill) se vrátil na svou rodnou planetu Tatooine ve snaze zachránit svého přítele Hana Sola (Harison Ford) z pazourů zlého gangstera Jabba Hutta. Málo však Luke ví o tom, že GALAKTICKÉ IMPÉRIUM začalo tajně stavět novou obrněnou bojovou vesmírnou stanici, která je ještě silnější než ta první - obávaná Hvězda Smrti. Po dokončení by tato zbraň přinesla jistou zkázu malé skupině rebelů, bojujících za znovuobnovení svobody v Galaxii..

Luke Skywalker (Mark Hamill) se vrátil na svou rodnou planetu Tatooine ve snaze zachránit svého přítele Hana Sola (Harison Ford) z pazourů zlého gangstera Jabba Hutta. Málo však ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2455 hlasů

Recenze filmu Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho

  • Recenze Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho na iDnes

    Recenze iDnes 70

    V roce 1983 snímek Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho završil původní triptych Hvězdných válek, a to opět s jiným režisérem za kamerou. Richard Marquand, který o čtyři roky později zemřel, si dopřál i malou roli.

Související články k filmu Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.