Plakát k filmu: Špindl

Špindl Špindl

dokina.cz
3,7

Premiéra 21. 12. 2017
Česká Republika, 2017, 98 min, od 12 let

Žánr:
komedie, rodinný, romantický
Režie:
Milan Cieslar | celý štáb
Hrají:
Leoš Noha, Marek Vašut, Jitka Sedláčková, Jan Révai, Anna Polívková, Jakub Kohák | všichni herci

Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií.

Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 16 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 270.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Špindl

 • Recenze Špindl na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Slogan této zimní komedie tvrdí, že "Co se stane ve Špindlu, to zůstane ve Špindlu". Tento film ale nezůstal ve Špindlu, nějak se dostal do kin v celé naší zemi a tudíž bych ho měl recenzovat. Ach jo... Tři sestry se spolu vydávají na pár dní do Špindlu, přičemž nejstarší (Anna Polívková) se dře s Excelem v kanceláři pod zlým bossem, druhá je typická supermodelka s dutou hlavou a třetí je punkerka / anarchistka se spoustou tetování a kruhem v nose. Přesto, že jsou každá z jiné planety a nemají si navzájem co říct, během mninuty se dohodnou, že vyrazí do Špindlu balit hezké a bohaté chlapy (což předem explicitně řeknou). Čímž jsou v očích diváka za pipiny od samého začátku filmu - bez ohledu na to, že druhá z nich nechce spát se slizkým fotografem a třetí bojuje proti fašismu squattingem.

 • Recenze Špindl na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 20

  Před dvěma lety měla premiéru „zimní komedie“ Padesátka, která sice byla dost hrozná, ale stejně se na ni hodně chodilo. Její úspěch se nyní pokoušejí zopakovat tvůrci filmu Špindl, v němž si trojice sester vyrazí na dovolenou a dámskou jízdu právě do zasněženého Špindlerova mlýna. Jestli se film dočká podobné návštěvnosti, je ve hvězdách, ale z hlediska filmové kvality jde o něco otřesného, oproti čemu jsou třeba Snowboarďáci třeskutě vtipným a koncepčním veledílem a i v té Padesátce se člověk alespoň sem tam dočkal nějaké zdařilé herecké kreace.

 • Recenze Špindl na iDnes

  Recenze iDnes 30

  Až na dvě tři solidní výjimky to byl filmový rok plný utrpení a komedii Špindl teď připadla role posledního letošního hřebíčku do rakve české tvorby.

 • Recenze Špindl na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 45

  V závěru však představuje Špindl jakousi směsici, ze které si divák nic moc nevezme. Prkenné výkony herců, otřepané a občas i trapné vtipy, rádoby romantická zápletka a reklama na Špindlerův Mlýn, to vše činí ze snímku zvláštní a bohužel ne moc povedenou podívanou. Česká kinematografie se topí a potřebovala pomoci, to se však nekoná. Film navíc postrádá jakýsi hlubší smysl a samotný jeho konec působí nepochopitelně. Lze snad už jen konstatovat, že romantických zimních komedií na chladné večery je spousta, tohle si však do pomyslného seznamu není třeba zařazovat.

 • Recenze Špindl na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Špindl sází na sníh, pár známých tváří a komediální epizodičnost, to však zdaleka nestačí k tomu, aby se jednalo o zábavnou komedii či, nedejbože, povedený film. Vzhledem k množství alternativ z posledních let Špindl velmi rychle zapadne a nic jiného si takový nudný nedodělek bohužel ani nezaslouží.

Související články k filmu Špindl

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.