Plakát k filmu: Spider-Man: Homecoming 3D

Spider-Man: Homecoming Spider-Man: Homecoming

dokina.cz
7,6

Premiéra 6. 7. 2017
USA, 2017, 133 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Jon Watts | celý štáb
Hrají:
Tom Holland, Robert Downey Jr. | všichni herci

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 21 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

199.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Spider-Man: Homecoming 3D

 • Recenze Spider-Man: Homecoming 3D na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 90

  Akční dobrodružství cílí především na fanoušky Marvelu, kteří se v jeho světě vyznají a jako takový svou úlohu splňuje a fanoušky potěší. Díky mladistvému nádechu je však cílovou skupinou i mladší publikum. Film jako takový představuje skvělé propojení humoru, který je pro postavu Spider-Mana charakteristický, dramatičnosti a akčních scén, kde stále nepřestávají udivovat speciální efekty. Velký plusem je i samotný představitel hlavního hrdiny. Tom Holland skvěle ztvárňuje svou postavou a je vidět, že mu na ní záleží a že si tu roli náramně užívá. Spider-Man je nejoblíbenějším komiksovým superhrdinou vůbec, o tom není žádného sporu, a tak bylo důležité, aby byl náležité ztvárněn. Spider-Man s T. Maguirem a Amazing Spider-Man s A. Garfieldem na to šli každý jinak, ale pořád jim něco chybělo. Homecoming má konečně tu celistvost a všechno je tak, jak má být. Je to film, který pobaví, dojme, ale zároveň má hloubku a pořádnou dávku akce. Jak se říká: do třetice všeho dobrého. A Spider-Manovi to opravdu prospělo.

 • Recenze Spider-Man: Homecoming 3D na fffilm

  Recenze fffilm 80

  A máme tu další reboot další comicsové série. I když, tentokrát je to trochu složitější, a trochu lépe promyšlené, než posledně . Tenhle film nemá nic společného s posledními dvěma Spider-Many , ale zato je součástí aktuálního filmového vesmíru Avengers , a to tak že velmi. Ve filmu se objevuje několik herců z Avengers. Děj se točí kolem událostí, které se staly v Avengers. A to objevení se Spider-Mana v posledním Captain America nebyla rozhodně náhada, nýbrž důležitá součást děje tohoto Spider-Man filmu. Vzhledem k tomu, že tento film je od Sony / Columbie, zatímco Avengers patří Disneymu, muselo jít o logisticky a právně velmi složitý projekt, aby to všechno takhle zdánlivě hladce fungovalo. Ale to nás nemusí zajímat, že...

 • Recenze Spider-Man: Homecoming 3D na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Tom Holland, který se v pavoučím trikotu poprvé mihl ve filmu Captain America: Občanská válka, má v příběhu Spider-Man: Homecoming velké sólo a ještě větší štěstí. Školí ho tu Robert Downey jr. a bojuje s ním Michael Keaton, tedy dva skuteční herci, což je na komiks docela luxus.

 • Recenze Spider-Man: Homecoming 3D na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Spider-Man jede sólo, a i když by byl Tony Stark radši, kdyby se Peter Parker věnoval studiu a nechal superhrdinskou práci na Avengers, má smůlu. Ve městě totiž řádí Vulture a jeho gang a zastavit je může jen Parker. Zvládne to, když se při tom musí ještě pokusit sbalit nejhezčí holku ve škole a tajit svoje schopnosti před okolím? Nový Spider-Man výtečně využívá marvelovského filmového světa, chytře se vyhýbá tomu, co už fandové viděli v předchozích filmech, a jde rovnou do akce. V té to občas trošku dře, ale jinak je film hodně zábavná podívaná, která do velké míry stojí na skvělém Hollandovi a zajímavém Keatonovi a výborně využívá prostředí střední školy. Pár věcí by vylepšit šlo, ale oproti sérii The Amazing Spider-Men je tu viditelný posun dopředu. A v budoucnu by to mohlo být ještě lepší.

 • Recenze Spider-Man: Homecoming 3D na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Po třech Spider-Manech od Sama Raimiho, v nichž pavoučího superhrdinu ztvárnil Tobey Maguire, a po dvojici Amazing Spider-Manů režiséra Marca Webba, kde zas v hlavní roli hrál Andrew Garfield, přichází další restart této komiksové postavy a opět s jiným hercem. Tentokrát je to ale trochu jiné – studio Sony se dohodlo s Disneym, vlastnícím Marvel, že budou film produkovat společně, následkem čehož Disney mohl postavu Spider-Mana zasadit do marveláckého světa Avengerů, jako jsou Iron Man nebo Captain America.

 • Recenze Spider-Man: Homecoming 3D na Total film

  Recenze Total film 75

  Spider-Man: Homecoming (2017) Spider-Man je další z řady nadprůměrných Marvelovek. Pavoučí muž je sympatickým hrdinou, který v klidu zapadne mezi partu superhrdinů MCU a dokonce má potenciál vyčnívat. Uvidíme v dalších Avengers. Spider-Man chvilku tápal, dohoda mezi studii Sony a Marvel však úspěšně dovedlo mladého teenergera domů, jak se na Homecoming sluší a patří.

 • Recenze Spider-Man: Homecoming 3D na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 90

  Jak se povedl první samostatný Spidey v marvelovském světě?

Související články k filmu Spider-Man: Homecoming 3D

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Začátek Spider-Man: Homecoming čeká jenom na vás

  Začátek Spider-Man: Homecoming čeká jenom na vás

  27. 9. 2017 10:28 Nový Spider-Man se povedl. Svědčí o tom nejen uživatelské recenze i spokojení kritici. Omlazení Petera Parkera sérii prospělo, stejně jako jeho integrace do celého vesmíru Marvelu, především Avengers. Film už v kinech asi nechytíte, ale za nedlouho si ho budete moct koupit či půjčit v online obchodech. Ještě předtím tu ale máte prvních deset minut, které vás mohou na nejnovější dobrodružství pavoučího muže hezky nalákat.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: O pokračování Spider-Man: Homecoming by se měl postarat stejný kreativní tým

  O pokračování Spider-Man: Homecoming by se měl postarat stejný kreativní tým

  31. 8. 2017 11:19 Letošní Spider-Man se, na rozdíl od toho předchozího, povedl. A to tak že hodně. Dokonce natolik, že se chystá dvojka a pokud Sony dá, bude i se stejným kreativním týmem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Spider-Man: Homecoming je svižná chemická bomba, která mě bavila od začátku od konce

  Spider-Man: Homecoming je svižná chemická bomba, která mě bavila od začátku od konce

  10. 7. 2017 10:38 Uvědomil jsem si to už při odcházení z kina. Dlouho se mi nestalo, že bych nejpozději pár desítek metrů od sálu nezačal lamentovat nad příliš dlouhou stopáží a několika nudnými scénami. Hollywoodské filmy jsou dlouhé a je mi záhadou, proč je nechávají producenti/režiséři/editoři takhle nabobtnávat.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.