Plakát k filmu: Spectre

Spectre Spectre

dokina.cz
6,5

Premiéra 6. 11. 2015
USA, Velká Británie, 2015, 148 min, od 15 let

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, kriminální
Režie:
Sam Mendes | celý štáb
Hrají:
Daniel Craig, Penélope Cruz, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Chiwetel Ejiofor | všichni herci

Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 24 bondovce s názvem SPECTRE. James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu nechvalně známé zločinecké organizace. Postupně musí rozplétat složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE.

Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 24 bondovce s názvem SPECTRE. James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu nechvalně známé ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 73 hlasů

Kde se podívat online?

434.77 CZK Přehrát online

Recenze filmu Spectre

Související články k filmu Spectre

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 10 nejlepších filmů loňského roku

  10 nejlepších filmů loňského roku

  1. 1. 2016 21:00 Nové zpracování Mad Maxe s Tomem Hardym a s přízviskem Zběsilá cesta dominuje v mnoha anketách a přehledech nejlepších filmů roku 2015. Nabízíme vám přehled nejzajímavějších filmů, které vznikly v loňském roce.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Listopadové herečky: bondgirls, mláďata i dámy po čtyřicítce

  Listopadové herečky: bondgirls, mláďata i dámy po čtyřicítce

  16. 11. 2015 21:00 Dvě hlavní ženské tváře nové bondovky Spectre od sebe dělí 21 let. Je jenom příznačné, že podobný kontrast co do ženských tváří nabízí celý listopad. Na jednu stranu v něm spatříme několik mladičkých talentů, na stranu druhou jim bude konkurovat noblesní duo dlouho neviděných krasavic kolem čtyřicítky a padesátky. A spolu s nimi dorazí i Jennifer Lawrence.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Spectre sbírá stovky milióny dolarů na tržbách

  Spectre sbírá stovky milióny dolarů na tržbách

  9. 11. 2015 21:00 Ten titulek je trochu nadsazený, ale když se podíváte na čísla, kterých po prvním víkendu nový příběh Jamese Bonda Spectre dosáhl, tak se opravdu bavíme o stovkách miliónů. Navíc to rozhodně nevypadá, že by novinka měla mít v nejbližších týdnech sestupnou tendenci.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.