Plakát k filmu: Smrtonosná past 2

Smrtonosná past 2 Die Hard 2

dokina.cz
7,5

USA, 1990, 124 min

Žánr:
thriller, akční

Po úspěšné misi v Los Angeles plánuje osamělý policista klidné vánoční svátky. Jede na newyorské letiště, aby vyzvedl manželku a dvě dcery. Ale mezinárodní letiště, na kterém na ně čeká, padne do rukou dokonale vycvičených teroristů. McClane se nechce plést do cizích věcí, ale když jde o život jeho manželky a stovek ostatních pasažérů, sahá znovu po zbrani ...

Smrtonosná past 2 - špičkový akční film, vás udrží v napětí od první minuty až po šokující finále.

Po úspěšné misi v Los Angeles plánuje osamělý policista klidné vánoční svátky. Jede na newyorské letiště, aby vyzvedl manželku a dvě dcery. Ale mezinárodní letiště, na kterém na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 385 hlasů
 • -

Související články k filmu Smrtonosná past 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Thriller Záhada Hory mrtvých přijde do kin 25. dubna

  Thriller Záhada Hory mrtvých přijde do kin 25. dubna

  18. 4. 2013 16:00 Tragédií, kdy v roce 1959 ruští studenti na uralské expedici za podivuhodných okolností přišli o život, se inspirovali tvůrci filmu Záhada Hory mrtvých. Líčí, jak se v roce 2012 skupina amerických studentů vydala po stopách této záhady. Film měl v Praze pracovní projekci, do kin ho distribuční společnost EEAP uvede od 25. dubna. 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pátá Smrtonosná past přijde do kin od 14. března

  Pátá Smrtonosná past přijde do kin od 14. března

  5. 3. 2013 18:01 Do zprvu beznadějného, ale vítězného boje s teroristy a profesionálními zabijáky se už popáté vydal sympatický policejní detektiv John McClane ve filmovém thrilleru Smrtonosná past: Opět v akci. I když od premiéry prvního dílu zestárl o 25 let, na plátně dokazuje, že je ve formě. Snímek dnes představila v Praze společnost CinemArt, do kin jej uvede od 14. března.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.