Plakát k filmu: Šmoulové

Šmoulové The Smurfs

dokina.cz
4,4

Premiéra 11. 8. 2011
USA, 2011, 102 min

Žánr:
rodinný, fantasy, animovaný
Režie:
Raja Gosnell | celý štáb
Hrají:
Hank Azaria, Neil Harris | všichni herci

Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.

Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 949 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

256.84 CZK Přehrát online

Související články k filmu Šmoulové

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Šmoulové zůstávají na prvním místě tabulky návštěvnosti kin

  Šmoulové zůstávají na prvním místě tabulky návštěvnosti kin

  23. 8. 2011 13:00 Příběh modrých pidimužíků s bílými kulichy a krásné Šmoulinky zůstává i druhý týden v čele tabulky nejnavštěvovanějších snímků tuzemských kin. Americký animovaný a hraný film v celkem 53 kinech už "vyšmoulil" přes 24 milionů korun od více než 167.000 diváků.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Šmoulové obsadili první místo tabulky návštěvnosti

  Šmoulové obsadili první místo tabulky návštěvnosti

  17. 8. 2011 16:20 Americký animovaný a hraný film Šmoulové se podle očekávání hned po premiéře dostal do čela tabulky nejnavštěvovanějších snímků českých kin. V celkem 53 kinech si modří pidimužíci s bílými kulichy "vyšmoulili" 71.208 diváků, kteří v kinech nechali 10,6 milionu korun.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Premiéru komedie Šmoulové předznamenal pochod Prahou

  Premiéru komedie Šmoulové předznamenal pochod Prahou

  11. 8. 2011 16:00 Rodinná komedie Šmoulové spojuje animovaný a hraný film, ve kterém na plátno uvádí dobře známé modré skřítky. Dnešní podvečerní distribuční start předznamenal "šmoulí" pochod centrem Prahy, který se odpoledne vydal ze Staroměstského náměstí přes Karlův most a Kampu do smíchovského multikina CineStar Anděl, kde byla připravena tři premiérová představení.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.