Plakát k filmu: Skrytá čísla

Skrytá čísla Hidden Figures

dokina.cz
7,4

Premiéra 9. 3. 2017
USA, 2016, 127 min

Žánr:
drama
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů

Recenze filmu Skrytá čísla

 • Recenze Skrytá čísla na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Tradiční oscarové drámo s hollywoodsky přičísnutým příběhem o trojici statečných černošek, které na začátku šedesátých let obrátily NASA vzhůru nohama a pomohly bílým astronautům do vesmíru. Tklivé i dojemné, zábavné i hladivé. Jako každý správný HLP ze stříbrného plátna.

 • Recenze Skrytá čísla na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Přestože získala tři oscarové nominace včetně filmu roku, do našich kin Skrytá čísla nedorazila. Vycházejí až nyní na DVD – a při vší úctě to úplně stačí.

 • Recenze Skrytá čísla na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Opravdový potlesk si zde zaslouží scénář a režie. Výběr knižní předlohy, plné ošemetných témat, do kterých se lze snadno zamotat a způsobit přeplácanou filmovou katastrofu, se tentokrát povedl na jedničku. Skrytá čísla jsou dobře vystavěný snímek okolo ústředního tématu, kterým je boj černošských žen za svá práva v povolání, kde se to jen hemží bílými muži. Čekali bychom tedy úmorné drama? Kdepak, na příběh je nahlíženo s neuvěřitelnou lehkostí a důsledností. Na své si přijdou lidé se zájmem o historii, nadšenci do vesmírných programů, feministky, ale i tací, kteří jen hledají kvalitní snímek, u kterého si zalenoší, ale neztratí zbytečně čas.

 • Recenze Skrytá čísla na Total film

  Recenze Total film 75

  Skrytá čísla (DVD a BD od Bontonfilmu) I když jsou Skrytá čísla takový feel-good movie , považuju ho za jeden z nejlepších snímků s černošskou tématikou. Určitě i proto, že sám sebe neutopil v klišé a přinesl srozumitelné a zároveň svěží vyprávění. Trochu víc se pak ještě můžete dozvědět z bonusových materiálů, které na nosičích najdete. Týkají se života Katherine G. Johnson a také pocty, které se jí dostalo od bývalého amerického prezidenta. Na DVD a BD je i krátký materiál z natáčení v lokacích amerického státu Georgia.

Související články k filmu Skrytá čísla

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.