Plakát k filmu: Skorosestry

Skorosestry Demi-sœurs

dokina.cz
5,8

Premiéra 23. 8. 2018
Francie, 2018, 93 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Saphia Azzeddine, François-Régis Jeanne | celý štáb
Hrají:
Sabrina Ouazani, Alice David, Charlotte Gabris, Barbara Probst, Patrick Chesnais, Ouidad Elma | všichni herci

Nebyl žádný důvod k tomu, aby se jejich cesty zkřížily... Až do dne, kdy po smrti jejich biologického otce, kterého nikdy nepoznaly, společně zdědí překrásný byt v Paříži. Lauren, rozkošná 29 letá žena se snaží proniknout do módního prostředí. 28 letá, trochu mentálně strohá Olivia, je posedlá dvěma myšlenkami: zachránit cukrářství svých rodičů a najít ideálního manžela. 26 letá Salma, horkokrevná profesorka dějepisu, žije stále u své matky na předměstí Paříže. Pro tyto tři sestry, které nemají nic společného, bude společné bydlení poněkud výbušné.

Nebyl žádný důvod k tomu, aby se jejich cesty zkřížily... Až do dne, kdy po smrti jejich biologického otce, kterého nikdy nepoznaly, společně zdědí překrásný byt v Paříži. Lauren, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Skorosestry

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Okupace Československa a záhadné zmizení mladé středoškolačky

    Filmové premiéry: Okupace Československa a záhadné zmizení mladé středoškolačky

    21. 8. 2018 10:00 Upálení na protest proti sovětské invazi, připomínka idylického dětství s Medvídkem Pú a jeho kamarády, záhadné zmizení mladé středoškolačky, vzájemně propojené osudy tří rodin, společné bydlení tří neznámých sester. Tento týden přináší 5 filmových premiér a mezinárodní dokumentární cyklus zabývající se okupací ČSSR v roce 1968.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.