Plakát k filmu: Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil Sin City: A Dame to Kill For

dokina.cz
6,2

Premiéra 4. 9. 2014
USA, 2014, 102 min, od 15 let

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
Frank Miller, Robert Rodriguez | celý štáb
Hrají:
Mickey Rourke, Jessica Alba, Josh Brolin, Joseph Gordon-Levitt, Rosario Dawson, Bruce Willis | všichni herci

Již v prvním filmu jsme sledovali mnohačetnou dějovou linii. A stejně tak v jeho pokračování sledujeme osudy několika lidí prostřednictvím několika zajímavých příběhů.

Jeden z nich, který se jmenuje Dáma pro kterou se zabíjí (A Dame to Kill For ), se točí okolo Dwighta (Clive Owen) a jeho dávné lásky Avy Lord (Rose McGowan), která ho podvedla a opustila, aby si vzala bohatšího muže.Teď se však Ava po letech vrací prohlašujíc, že její manželství je neplatné a trvá na tom aby jí Dwight pomohl.

Poté, co ho přemluví k vraždě manžela, se Dwight s pomocí Marva snaží očistit své jméno. Dwightův příběh je vlastně pokračováním Velké tlusté zabijačky(The Big Fat Kill) z prvního dílu.

V další povídce sledujeme osud mladé Nancy (Jessica Alba), která truchlí pro smrt detektiva Hartigana, do kterého se zamilovala poté, co ji zachránil ze spárů Žlutýho parchanta (That Yellow Bastard), který ji unesl a pokusil se jí zabí,t když byla ještě dítě...

Již v prvním filmu jsme sledovali mnohačetnou dějovou linii. A stejně tak v jeho pokračování sledujeme osudy několika lidí prostřednictvím několika zajímavých příběhů. Jeden z ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 170 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

 • Recenze Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Téměř desetileté čekání je u konce a Sin City je zpátky. A je úplně stejné jako minule, jen má horší povídky. Pokud se vám nepřejedla stylizace a atmosféra, pořád existuje šance, že vás návrat do světa Franka Millera bude bavit. Jestliže jste se toho však u jedničky přejedli a čekáte, že tentokrát dostanete víc než jen černobílé obrázky a hromadu zbytečných monologů, tak se kinu radši vyhněte. Tvůrci se pokusili vsadit na to, co zabrali před lety. A to k dobrému filmu zdaleka nestačí. Vlastně už minule to bylo jen tak tak.

 • Recenze Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Předpokládám, že jste první Sin City viděli, nebo aspoň poměrně dobře víte, jak tato adaptace comicsu Franka Millera (režírovaná Millerem a Robertem Rodriguezem) vypadala. Pro zajímavost si můžete přečíst mou starou recenzi . A přečtením mé devět let staré recenze mi ušetříte hodně práce, protože nové Sin City je úplně totéž, jako to staré .

 • Recenze Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil na iDnes

  Recenze iDnes 50

  S podtitulem Ženská, pro kterou bych vraždil přichází do našich kin pokračování filmové verze slavného komiksu Sin City. Ústřední pár v něm hrají Eva Greenová a Josh Brolin.

 • Recenze Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Říká se, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky a asi na tom opravdu něco bude. Sin City se změnilo, i když se zdá na první pohled totožné, jako během naší první filmové návštěvy. Když mu svlékneme kabát, jako by to byl papír na vánočním dárku, objevíme sice dílo hezké na pohled, ale tak nějak prázdnější a méně zábavné, než bychom bývali čekali.

Trailer k filmu

Související články k filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 10 filmových plakátů, které cenzura zakázala

  10 filmových plakátů, které cenzura zakázala

  2. 1. 2015 18:00 Žebříčky jsou tu od toho, protože milujeme všelijaké poměřování a přehledy úplně všeho. Seřaďte ten nejnudnější seznam hezky pod sebe a opatřete jej titulkem Top 10 a úspěch bude zaručen. Pravdou však je, že některé žebříčky jsou opravdu zajímavé a baví nás je číst. Asi víte, že hollywoodská studia bojují s všelijakými omezeními. Připravili jsme pro vás docela zábavný žebříček nejzajímavějších filmových plakátů, které byly zakázány.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil - recenze dlouho očekávaného pokračování

  Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil - recenze dlouho očekávaného pokračování

  4. 9. 2014 21:00 Předpokládám, že jste první Sin City viděli, nebo aspoň poměrně dobře víte, jak tato adaptace comicsu Franka Millera (režírovaná Millerem a Robertem Rodriguezem) vypadala.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil - jaké bude dlouho očekávané pokračování?

  Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil - jaké bude dlouho očekávané pokračování?

  29. 8. 2014 23:00 Na nové Sin City jsme čekali dlouho. Příznivci komiksů Franka Millera a filmů Roberta Rodrigueze se však dočkají již příští týden, kdy do kin dorazí snímek Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.