Plakát k filmu: Šíleně smutná princezna

Šíleně smutná princezna Šíleně smutná princezna

dokina.cz
7,6

Československo, 1968, 89 min

Žánr:
komedie, rodinný, romantický, muzikál, pohádka
Režie:
Bořivoj Zeman | celý štáb
Hrají:
Helena Vondráčková, Václav Neckář, Bohuš Záhorský, Jaroslav Marvan, Josef Kemr, Darek Vostřel | všichni herci

Hudební pohádka Šíleně smutná princezna je určena především malým - ovšem ne těm nejmenším divákům. Vypráví příběh prince a princezny ze sousedních spřátelených zemí, kteří mají uzavřít sňatek, o čemž rozhodli jejich moudří otcové se svými rádci. Královské děti však o svém osudu chtějí rozhodnout samy a samy si také touží vybrat životního partnera, který se bude líbit jim, a ne takového, kterého určí státní důvody...

Hudební pohádka Šíleně smutná princezna je určena především malým - ovšem ne těm nejmenším divákům. Vypráví příběh prince a princezny ze sousedních spřátelených zemí, kteří mají ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 676 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Šíleně smutná princezna

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vánoce přinesou nové pohádky, ale i oblíbenou klasiku

  Vánoce přinesou nové pohádky, ale i oblíbenou klasiku

  16. 12. 2016 10:30 Vánoce se nezadržitelně blíží, a diváci všech věkových kategorií, se těší především na pohádky. Dočkáme se nejen staré dobré klasiky, ale i některých nových titulů z dílny České televize. Štědrý večer bude ve znamení Pravého rytíře s Janem Komínkem, Lukášem Vaculíkem, či Lucií Černou. 25. prosince bude mít premiéru Slíbená princezna, na Štěpána nás čeká romantický příběh Zázračný nos. Čtveřici novinek doplňuje pohádka Nepovedený čert, pro neslyšící děti, která je hrána ve znakovém jazyce.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 5 filmových sérií, jejichž pokračování přišlo po několika generacích

  5 filmových sérií, jejichž pokračování přišlo po několika generacích

  23. 6. 2016 10:30 Návrat velkofilmové legendy – tak se mluví o druhém dílu Dne nezávislosti, který již tento čtvrtek vrazí i do tuzemských kin. Ačkoliv nás od prvního filmu dělí jedna generace, ve filmovém světě druhý Den nezávislosti není rozhodně žádným rekordmanem. Některá pokračování totiž od jejich předlohy dělilo i víc než půl století! 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.