Plakát k filmu: Shot Caller

Trestanec Shot Caller

dokina.cz
7,6

USA, 2017, 121 min

Žánr:
thriller, drama, kriminální
Režie:
Ric Roman Waugh | celý štáb
Hrají:
Nikolaj Coster-Waldau, Lake Bell, Jeffrey Donovan, Jon Bernthal, Emory Cohen, Juan Pablo Raba | všichni herci

Jacob Harton (Nikolaj Coster-Waldau) býval úspěšným obchodníkem.Jedna nešťastná nehoda ho ale dostala na několik let za mříže, mezi ty nejhorší zločince. Aby vězeňské peklo přežil, musel si vydobýt respekt. Z Jacoba se tak rychle stává právoplatný člen árijců, začíná se řídit pravidlem buď my, nebo oni. Přijímá svou novou identitu vůdce a vůj nový vliv přenáší i za zdi věznice, kde plánuje obchod se zbraněmi pro mexický kartel.

Jacob Harton (Nikolaj Coster-Waldau) býval úspěšným obchodníkem.Jedna nešťastná nehoda ho ale dostala na několik let za mříže, mezi ty nejhorší zločince. Aby vězeňské peklo ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Shot Caller

  • Recenze Shot Caller na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Jacob chlastal a sedl si za volant. A byla z toho mrtvola a vězení. Vězení, kde na vlastní kůži zjišťuje, že pokud chce přežít, musí se změnit a začít hrát podle úplně jiných pravidel. A nebát se zašpinit si ruce krví. Co ale bude dělat, až se dostane ven? Může se ještě vrátit ke svým nejbližším, nebo už ho čeká jen pomalý pád do pekla? Atmosférické a drsné drama se člověku dostane sakra rychle pod kůži a díky několika chytrým zvratům, svižné režii a především výtečným hercům je z toho nakonec jeden z nejzajímavějších filmů roku. Režisér Ric Roman Waugh je talent, který se vyplatí sledovat!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.