Plakát k filmu: Shazam!

Shazam! Shazam!

dokina.cz
7,5

Premiéra 4. 4. 2019
USA, 2019, 132 min

Žánr:
akční, fantasy
Režie:
Peter Segal, David F. Sandberg | celý štáb
Hrají:
Dwayne Johnson, Djimon Hounsou, Meagan Good, Adam Brody, Marta Milans, Lovina Yavari | všichni herci

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi). Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže rukama vrhat blesky? Dokáže se vyhnout zkoušce ze sociologie? Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte. Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 22 hlasů
 • -

Související články k filmu Shazam!

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Druhý díl Shazam! napíše scénárista jedničky

  Druhý díl Shazam! napíše scénárista jedničky

  12. 4. 2019 10:45 Shazam! se v kinech ještě ani pořádně neohřál a filmová společnost Warner Bros se již údajně pustila do přípravy druhého dílu. Scénáře by se měl opět chopit Henry Gayden, v souvislosti s režií pak určité zdroje hovoří o Davidu F. Sandbergovi.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Dwayne Johnson: sólovka Black Adam se začne točit příští rok

  Dwayne Johnson: sólovka Black Adam se začne točit příští rok

  10. 4. 2019 10:08 Do kin se sice chystá Hellboy a hned za ním Avengers: Endgame, ale teď v nich řádí Shazam! Sympaťák, co se učí se svými schopnostmi zacházet a chová se jako dítě (protože dítě je), má teď za hlavního záporáka Marka Stronga, ale dříve či později se popere s přeci jen trochu vyšší ligou: Dwaynem „The Rock“ Johnsonem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Komiksové reparáty, aneb když vám první průšvih superhrdinské dveře nezavře

  Komiksové reparáty, aneb když vám první průšvih superhrdinské dveře nezavře

  9. 4. 2019 11:47 Když to nevyjde poprvé, je potřeba zkoušet to znovu. Napravit si reputaci po roli v nepovedené comicsovce není nic těžkého. Filmů se superhrdiny je totiž čím dál víc, někdy ale ani druhá šance nepomůže...

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.