Plakát k filmu: Sexy párty

Sexy párty Van Wilder

dokina.cz
5,6

2002, 92 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Walt Becker | celý štáb
Hrají:
Ryan Reynolds, Tara Reid, Tim Matheson, Kal Penn, Teck Holmes, Daniel Cosgrove | všichni herci

Bláznivá komedie z vysokoškolských kolejí. Život studentský, to je jeden velký mejdan, a tak už je Van Wilder na škole sedm let, aniž by nějak zvlášť pokročil. Zato si dokonale užívá a pilně rozvíjí nejrůznější společenské aktivity.

Jenomže pro takový typ studentské zahálky nemá pochopení jeho otec, který se rozhodne odstřihnout syna od rodinných financí. Hrozí konec bezstarostnému lenošení, které oplývá radovánkami, žertíky a výstřednostmi, a je potřeba jednat. Wilder musí získat peníze stůj co stůj! Téhle dobře rozjeté permanentní párty totiž nesmí být konec!

Bláznivá komedie z vysokoškolských kolejí. Život studentský, to je jeden velký mejdan, a tak už je Van Wilder na škole sedm let, aniž by nějak zvlášť pokročil. Zato si dokonale ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 445 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.