Plakát k filmu: Sexy 40

Sexy 40 The Rebound

dokina.cz
5,3

Premiéra 15. 7. 2010
USA, 2009, 95 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Bart Freundlich | celý štáb
Hrají:
Catherine Zeta-Jones, Justin Bartha, Art Garfunkel, Joanna Gleason, Lynn Whitfield, Kelly Gould | všichni herci

Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí.
Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikálnímu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu …

„Rošťácký“ Justin Bartha a krásná a nestárnoucí Cathetherine Zeta-Jones vytvořili v romantické komedii Sexy 40 charismatický pár, který se staví proti před- sudkům společnosti. Justina Barthu čeští diváci znají z filmů Pařba ve Vegas, Lovci pokladů a Lemra líná.

Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikálnímu ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 376 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Sexy 40

 • Recenze Sexy 40 na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Čtyřicetiletá Sandy (Catherine Zeta-Jonesová) se čerstvě rozvedla (manžel jí byl nevěrný) a se dvěma malými dětmi se odstěhovala do města. Zde se seznámí s 25letým Aramem (Justin Bartha), který jí začne dělat babysittera, pomáhá doma, skamarádí se s dětmi, skamarádí se s ní a pak... a pak... no hádejte. Catherina Zeta-Jonesová (ročník 1969) vypadá (aspoň v tomto filmu) značně sympaticky, roztomile, mladě a sexy (na rozdíl například od o tři roky mladší Cameron Diazové v Zatím spolu, zatím živi ). Navíc docela slušně hraje a docela jí tu roli věříme. Bohužel, Justin Bartha hraje Arama jako nějakého šprýmaře z teenagerské komedie a ani na vteřinu jsem nevěřil, že by mezi těmito dvěma mohlo vzniknout něco jako vztah. A to ani když tomu scenárista pomáhá velmi nenápaditými berličkami (Sandy jde jednou na rande, úchylný chlapík jí první večer řekne "Touch my cock", načež ona zcela přestane randit). Není nic překvapivého na tom, že film Sexy 40 neobsahuje nic překvapivého. Přes to by mohl být slušný. On ale slušný není, protože scénář a režie nedosahují ani toho pověstného šedého průměru. Vtipy jsou zbytečně přisprostlé, aniž by byly moc vtipné nebo jakkoliv souvisely s hlavní romantickou zápletkou. Například scéna, kdy jdou hrdinové na nějaké divné experimentální divadelní představení, nebo neustálé až příliš sofistikovaně humorné hlášky dětí o zvracení a spermatu. Také nesedí tón filmu - chvíli skoro groteska, chvíli seriózní zamyšlení nad samotou a smyslem života (konec je jako něco z Benjamina Buttona !)... Prostě, uražen jsem nebyl, přežil jsem to celé, ale raději bych se ještě jednou podíval na Inception . Sexy 40%!

Související články k filmu Sexy 40

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sexy 40

  Sexy 40

  14. 7. 2010 08:00 Romantická komedie o nečekané přitažlivosti.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.