Plakát k filmu: Sex Drive

Sex Drive Sex Drive

dokina.cz
5,4

USA, 2008, 109 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, romantický

Osmnáctiletý Ian se vydává spolu s nejlepšími přáteli Lancem a Felicií na jízdu dlouhou 500 mil, aby se setkal s nažhavenou holkou, se kterou se seznámil na internetu a přišel s ní o panictví. Ale cesta, plná nečekaných náhod a husarských kousků naučí všechny tři mnohem více o lásce a životě, než čekali. Divoká, nevázaná a nečekaně romantická komedie sleduje tři přátele na super jízdě jejich života.

Osmnáctiletý Ian se vydává spolu s nejlepšími přáteli Lancem a Felicií na jízdu dlouhou 500 mil, aby se setkal s nažhavenou holkou, se kterou se seznámil na internetu a přišel s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 367 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Sex Drive

  • Recenze Sex Drive na fffilm

    Recenze fffilm 40

    Ian (Josh Zuckerman, který strašně připomíná mladičkého Lukea Wilsona) je 18letý kluk, který je panicem a rozhodne se přijmout nabídku děvčete, které s ním chce souložit. To děvče bydlí mnoho set kilometrů od něj a nikdy se s ním osobně neviděl (zná ho jen z Internetu). Nabídka sexu je ale tak silná, že Ian naloží svého kámoše a kámošku do drahého autoveterána svého bráchy a vydává se na cestu za odpaněním. Cestou samozřejmě zažívají různé žertovné a "žertovné" epizody. Sex Drive velmi připomíná sprosté teenagerské komedie posledních let: Prci, prci, prcičky , Zahulíme, uvidíme a ze všeho nejvíc Road Trip . Po zhlédnutí filmu jsem zběžně přelétl zahraniční recenze a byl jsem velmi překvapen, že nejeden slovutný recenzent pěje na film chválu a přirovnává ho k dílům Judda Apatowa. Já jsem naopak upřímně přesvědčen, že cílem sice bylo Apatowova díla kopírovat, ale že se to moc nepovedlo. I když v Apatowových filmech hrdinové dělají nechutné / hloupé / ilegální věci, pořád jsou nám sympatičtí a tak nějak lidsky je chápeme. V Sex Drive je ale mnoho scén, ve kterých na mě hlavní hrdinové působili jako nesympatičtí, krutí hajzlové a bylo mi vyloženě nepříjemné dívat se na to, co se na plátně děje. Neříkám, že takhle nepodařené jsou všechny scény. Některá místa se mi docela líbila: Například většina podzápletky s komunitou Amišů a jejich veselicí byla velice příjemná, především díky Sethu Greenovi. Také mě potěšil James Marsden v roli sprostého agresivně heterosexuálního staršího bratra (něco jako Stifler v Prcičkách ). Sex Drive je ještě o trochu slabší než Apatowovy Kopačky . Navíc, pokud neumíte dobře anglicky, mine vás značná část humoru, která je založená na tom, jak obskurní nadávky hrdinové používají.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.