Plakát k filmu: Šestý smysl

Šestý smysl The Sixth Sense

dokina.cz
8,0

USA, 1999, 107 min

Žánr:
thriller, drama, mystery
Režie:
M. Night Shyamalan | celý štáb
Hrají:
Bruce Willis, Toni Collette, Haley Joel Osment, Olivia Williams, Donnie Wahlberg, Mischa Barton, Trevor Morgan, KaDee Strickland, M. Night Shyamalan | všichni herci

Hollywoodská superstar Bruce Willis (Armageddon, Stav obležení) exceluje v mystickém thrilleru, který kritici pasovali na jeden z nejlepších filmů loňského roku! Dr. Malcolm Crowe (Willis) je špičkový dětský psycholog. Pronásleduje ho však vzpomínka na chlapce, kterému nedokázal pomoci. Jednou ale potká posmiletého Cola Seara (Haley Joel Osment - Forrest Gump).

Ten má úplně stejné příznaky a úzkostný strach, jaký se projevoval u Crowova bývalého pacienta. A tak začne Dr. Crowe dělat všechno, co je v jeho silách, aby chlapce vyléčil. První zjištění je šokující: Cola navštěvují proti jeho vůli příznaky z říše mrtvých! Tento mrazivý šestý smysl nakonec dovede Dr. Crowa i jeho malého přítele k tajemným, záhadným a naprosto neočekávaným odhalením.

Hollywoodská superstar Bruce Willis (Armageddon, Stav obležení) exceluje v mystickém thrilleru, který kritici pasovali na jeden z nejlepších filmů loňského roku! Dr. Malcolm Crowe ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2822 hlasů
  • -

Související články k filmu Šestý smysl

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Will a Jaden Smithovi hrají v akční sci-fi Po zániku Země

    Will a Jaden Smithovi hrají v akční sci-fi Po zániku Země

    7. 6. 2013 08:40 Will Smith ztvárnil spolu se svým neméně populárním dospívajícím synem Jadenem hlavní role v akčním sci-fi snímku Po zániku Země. V Praze jej představila distribuční společnost Falcon, která ho do kin uvede od 13. června.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.