Plakát k filmu: Série Divergence: Aliance

Série Divergence: Aliance Allegiant: Part 1

dokina.cz
5,4

Premiéra 10. 3. 2016
USA, 2016, 121 min

Žánr:
dobrodružný, sci-fi, romantický
Režie:
Robert Schwentke | celý štáb
Hrají:
Shailene Woodley, Theo James, Naomi Watts, Zoë Kravitz, Miles Teller, Ansel Elgort | všichni herci

Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. A zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala..

Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 74 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Série Divergence: Aliance

 • Recenze Série Divergence: Aliance na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Velké vítězství, že Série Divergence: Aliance jde do Česka o týden dřív než do kin ve Státech, bylo vykoupeno bolestným strádáním, neboť na recenze platilo embargo. Konečně vypršelo a světu lze prozradit, že třetí díl fantasy pro náctileté je úplně stejný jako ty předchozí.

 • Recenze Série Divergence: Aliance na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Série Divergence: Aliance potěší poměrně svižným tempem a postupně dávkovanou akcí. Dvě hodiny utečou jako voda. Co už takovou parádu neudělá, je stále větší plochost děje a nelogické, až absurdní chování postav. V podstatě se vrátíme v kruhu tam, kde jsme začali a přitom se skoro nikam neposuneme.

 • Recenze Série Divergence: Aliance na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 50

  Sci-fi Série Divergence: Aliance je pokračováním loňské Rezistence, která přímo navazovala na předloňskou Divergenci. Navíc, jak tomu již tradičně u populárních adaptací knižních sérií bývá, jde opět o pouhou první polovinu závěrečného dílu, který byl rozdělen na dvě části, protože peníze. Znovu tedy platí, že kdo ony předchozí dva filmy neviděl, může tento sequel směle ignorovat, protože nebude nic chápat, a neexistuje sebemenší šance, že by se dokázal v tom množství jmen, pojmů, vztahů mezi postavami a složitých pravidlech fiktivního světa dystopické společnosti, v níž se příběh odehrává, jen tak zorientovat.

 • Recenze Série Divergence: Aliance na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 50

  Série Divergence se motá v kruzích a ve své třetí části už nedokáže příliš nabídnout. Velké rozuzlení je prozatím v nedohlednu.

Trailer k filmu

Související články k filmu Série Divergence: Aliance

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nejbláznivější komedie roku a praktiky StB

  Filmové premiéry: Nejbláznivější komedie roku a praktiky StB

  9. 3. 2016 10:00 Fotbalový hooligan Sacha Baron Cohen, nemilosrdná bitva ohrožující lidstvo, Adolf Hitler jako komik v dnešním Berlíně či hledání bývalého člena StB. Tento týden nás čeká šest filmových premiér a herecký debut Jiřího Voskovce v rekonstruované verzi snímku z poloviny dvacátých let.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.