Plakát k filmu: Scream for Me Sarajevo

Scream for Me Sarajevo Scream for Me Sarajevo

dokina.cz
8,9

Premiéra 24. 4. 2018
Anglie, Bosna a Hercegovina, 2017, 140 min, od 12 let

Žánr:
hudební, dokumentární
Režie:
Tarik Hodzic | celý štáb
Hrají:
Bruce Dickinson, Alen Ajanovic, Esad Bratovic, Mirza Coric, Samir Culic, Chris Dale | všichni herci

Scream for Me Sarajevo je úžasný příběh o neuvěřitelném rockovém koncertu, který odehrál frontman kapely Iron Maiden Bruce Dickinson v roce 1994 uprostřed obléhání Sarajeva. Záběry z unikátního vystoupení, setkání s těmi kteří se na koncert dostali a díky kterým se uskutečnil , odhodláni žít si svůj život bez ohledu na zvěrstvo které se dělo kolem nich. Rozhovory s kapelou, se štábem i s ochrankou nás vracejí do kruté a nebezpečné reality. Film o mimořádných lidech prožívajících hrůzy války a o muzikantech, kteří riskovali své životy aby pro ně zahráli.

Scream for Me Sarajevo je úžasný příběh o neuvěřitelném rockovém koncertu, který odehrál frontman kapely Iron Maiden Bruce Dickinson v roce 1994 uprostřed obléhání Sarajeva. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Scream for Me Sarajevo

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nejsmrtonosnější marvelovská válka a jeden ženich pro dvě nevěsty

    Filmové premiéry: Nejsmrtonosnější marvelovská válka a jeden ženich pro dvě nevěsty

    25. 4. 2018 10:00 Završení desetileté cesty filmovým světem Marvelu, Anna Polívková s Ester Geislerovou jako dvě nevěsty, komediální boj o zachování panenství vlastních dcer, silné pouto mezi britským agentem a podmořskou bioložkou, nebo napínavý thriller z blízké budoucnosti. Tento týden přináší celkem 10 premiérových snímků všech možných žánrů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.