Plakát k filmu: Sbal prachy a vypadni

Sbal prachy a vypadni Lock, Stock and Two Smoking Barrels

dokina.cz
7,8

Velká Británie, 1998, 107 min

Žánr:
thriller, komedie, kriminální
Režie:
Guy Ritchie | celý štáb
Hrají:
Jason Flemyng, Dexter Fletcher, Nick Moran, Jason Statham, Steven Mackintosh, Nicholas Rowe | všichni herci

Tom, Soap, Eddy a Bacom přemýšlí jak bez práce přijít k velkým penězům. Využijí proto toho, že jeden z nich je geniální karetní hráč a tak dají dohromady pracně naspořených 100 000 liber a vyrazí do Harryho tajné herny.

Výsledek je ale zdrcující - dluží Harrymu něco přes půl miliónu, který musí do týdne vrátit, pokud se nechtějí setkat s Harryho "vymahači". Co teď? Rozhodnou se proto okrást své sousedy, kteří se chystají uloupit marihuanu jistým pěstitelům.

To vypadá slibně! Netuší však, že prodat ji nebude žádná legrace a londýnské podsvětí je malé. Zaplatit dluh tedy nebude asi žádný med ... "Jednou něco ukradneš a už se vezeš ... "

Tom, Soap, Eddy a Bacom přemýšlí jak bez práce přijít k velkým penězům. Využijí proto toho, že jeden z nich je geniální karetní hráč a tak dají dohromady pracně naspořených 100 ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 308 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.