Plakát k filmu: Santa je pořád úchyl

Santa je pořád úchyl Bad Santa 2

dokina.cz
4,9

Premiéra 1. 12. 2016
USA, 2016, 92 min

Žánr:
komedie
Režie:
Mark Waters | celý štáb
Hrají:
Billy Bob Thornton, Kathy Bates, Tony Cox, Christina Hendricks, Brett Kelly, Ryan Hansen | všichni herci

Odpudivě neodolatelný kasař Willie (Billy Bob Thornton) je stále alkoholik, pořád děvkař a už zase na dně. O tom, jak prochlastat a proválet život by mohl vyučovat.

Jednoho dne Willieho vyhledá jeho bývalý parťák Markus (Tony Cox), kterého předčasně propustili z vězení. Fakt, že se vzteklý trpaslík Markus kdysi pokusil Willieho zabít, dokáže jinak velmi zásadový Willie přehlédnout. Motivací je Marcusova nabídka na „prácičku“, která vynese 2 milionů dolarů. A tak se osvědčená zlodějská dvojka vydává na svou velkou akci do Chichaga.

Jenže nic není tak snadné, jak se zdá. V Chicagu Willie potkává svou kudrnatou, zlatovlasou noční můru v podobě buclatého a stále veselého Thurmana Mermana (Brett Kelly). Aby pohrom nebylo dost, na scéně se objevuje Willieho matka Sunny (Kathy Bates), kterou Willie 15 let neviděl. A protože jablko nikdy nepadá daleko od stromu, Sunny vykazuje silné kriminální sklony a zlodějský talent.

Plán je však pro nyní již čtyřčlenný gang jasný. Obléci santovské obleky a na Štědrý den vybrat napěchovaný sejf chicagské charity. Jenže ředitelkou této charity je okouzlující a ostýchavá Diane (Christina Hendricks), která ve Williem probudí jeho romantickou duši a chlípné libido…

Režie pokračování divácky úspěšné, vánočně nekorektní komedie se ujal Mark Waters.

Odpudivě neodolatelný kasař Willie (Billy Bob Thornton) je stále alkoholik, pořád děvkař a už zase na dně. O tom, jak prochlastat a proválet život by mohl vyučovat. Jednoho dne ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 9 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Santa je pořád úchyl

 • Recenze Santa je pořád úchyl na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Billy Bob Thornton se vrací k roli ožralého buranského zloděje, který se chystá na další vloupačku. Tentokrát ale není zdaleka tak ve formě. Okoukané a nefungující fóry, mizerní herci a znuděná hvězda dělají ze Santa je pořád úchyl docela smutnou podívanou. Což je u komedie celkem problém.

 • Recenze Santa je pořád úchyl na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Za třináct let od zrodu filmu Santa je úchyl se nezměnilo jediné: Billy Bob Thornton stále vyzařuje charizma. Pár vteřin v úvodu druhého dílu vypadá dokonce pěstěně jako ministr Martina Myšičky v sérii Kosmo, ale brzy jeho postavu odmaskují, vrhnou zpět mezi splašky a ukáže se, že slouží jen unavené kopii.

 • Recenze Santa je pořád úchyl na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Na hodinku a půl peprné zábavy to celkem ujde, ale první díl nám ukázal, že s vypilovaným scénářem dokáže tahle parta pobavit i diváky, kteří se v drsném humoru tak nevyžívají. Tentokrát se to bohužel natolik nepovedlo, a je to velká škoda. Pokud jste fanoušky pořádné dávky sprostých slov a narážek na sex, budete celkem spokojení, ale nic víc nám druhý díl už nenabízí a sklouzává spíše k trapnosti.

 • Recenze Santa je pořád úchyl na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 40

  Americká komedie Santa je úchyl! se do našich kin dostala před dvanácti lety, kdy výrazně zčeřila adventní čas značnou dávkou hutného cynismu. Její hrdina, odpudivý kasař Willie v podání Billyho Boba Thorntona, byl totiž beznadějný opilec, co pořád jen chlastal, trousil urážky a vulgarity, čůral si do kalhot a ve volných chvílích si to rozdával s ženami nadměrných velikostí, na což byla navlečena zápletka, kdy v převleku za Santa Clause vysedával v obchodním centru, aby pak mohl vybílit tamní naditý sejf.

 • Recenze Santa je pořád úchyl na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 40

  Předvánoční sprosťárna se vrací. Ale tentokrát zaujme jen hodně velké odpůrce adventu...

Trailer k filmu

Související články k filmu Santa je pořád úchyl

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Pokračování oblíbené pohádky a úchylný Santa

  Filmové premiéry: Pokračování oblíbené pohádky a úchylný Santa

  30. 11. 2016 10:00 Petronel s Uriášem na cestě k poznání, čtyřčlenný gang v santovských oblecích, nejrychlejší muž planety, nevyrovnaná a emocemi zmítaná mladá žena, příběh trosečníka na tropickém ostrově, láska dvou nejznámějších tanečníků tanga, a boj s dosud nepoznanou samotou. 48. týden tohoto roku přináší českým divákům 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.