Plakát k filmu: Rychle a zběsile 7

Rychle a zběsile 7 Fast & Furious 7

dokina.cz
7,3

Premiéra 2. 4. 2015
USA, 2015, 140 min, od 12 let

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
James Wan | celý štáb
Hrají:
Dwayne Johnson, Vin Diesel, Jason Statham, Paul Walker, Lucas Black, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson | všichni herci

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Počet fanoušků ságy s každým dalším dílem rapidně narůstá, ale tvůrci nenechávají nic náhodě. Už tak našlapanou hereckou sestavu v sedmém díle vyšperkovali Kurtem Russellem a hlavně Jasonem Stathamem, ikonou rychlých a zběsilých filmových řidičů. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete.

Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. Natáčení Rychle a zběsile 7 zásadně ovlivnila tragická autonehoda Paula Walkera, představitele Briana O´Connera, jednoho z klíčových hrdinů filmu. Producent a herec Vin Diesel potvrzuje, že tenhle díl je věnovaný jeho památce, přesto především zůstává zábavnou adrenalinovou akční jízdou, která ságu posune zase o trochu dál a výš. „Chtěli jsme vzdát Paulovi poctu, ale přitom udržet kontinuitu příběhu. Bylo to hodně složité, stálo mě to spoustu bezesných nocí, ale hlavní je výsledek a ten vás nemůže zklamat,“ slibuje Diesel.

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1057 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

307.12 CZK Přehrát online

Recenze filmu Rychle a zběsile 7

 • Recenze Rychle a zběsile 7 na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

 • Recenze Rychle a zběsile 7 na fffilm

  Recenze fffilm 80

  Má smysl rozebírat děj? OK, zlý bratr padoucha z šestého dílu (Jason Statham) chce všechny hlavní hrdiny zabít. Aby hlavní hrdinové mohli zabít jeho, musejí pro tajnou vládní organizaci, vedenou Kurtem Russellem, zachránit ze zajetí teroristů hackerku, která vlastní superprogram, schopný najít kohokoliv na světě. A tím programem pak najít Stathama. Ale program už není u hackerky, nýbrž ho schovala u kamaráda v Abú Dhabí. A ten ho zamontoval do superauta, které omylem prodal šejkovi - miliardářovi. You see where this is going... Z pěti hlavních mužských představitelů jsou tři plešatí a jeden mrtvý. Náhoda? Těžko. Série "Rychle a zběsila" již zcela opustila víceméně realistické vyznění prvních dílů. Sedmý díl už není "něco jako Bond nebo Mission: Impossible ". Sedmý díl je "Něco jako G. I. Joe nebo Super Mario Bros. ". Zákony fyziky a logiky jsou již zcela ignorovány (viz také trailer) v zájmu zábavy. Ale je to dost zábavné? Vrcholem série (tedy aspoň té její "zábavné" části) je pro mě pátý díl (ten z Ria) a sedmička ho nepřekonala. Sedmý díl je snad nejvíce za všech dílů nabit akcí a proslovy / rozjímání jsou v něm omezeny na minimum. To je rozhodně dobře, obzvlášť k výše zmíněné debilitě scénáře.

 • Recenze Rychle a zběsile 7 na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Fanoušci oslnění létajícími auty jistě zařídí rekordní tržby. Výjimečnost sedmého dílu akční série Rychle a zběsile však neplyne z podívané, nýbrž z rozloučení s mrtvým hercem.

 • Recenze Rychle a zběsile 7 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  Dom (Vin Diesel) a Brian (Paul Walker) zabili v Rychle a zběsile 6 zločince Owena Shawa a nyní se budou muset vypořádat s jeho o dost tužším, šílenějším a po pomstě prahnoucím starším bratrem, nekompromisním zabijákem Deckardem (Jason Statham). Nejprve je ale třeba dát dohromady starou partu, unést ze zajetí sexy hackerku, dostat se na megapárty v Dubaji a okrást saudského prince, setřást všechny ostatní zabijáky, které tím na sebe poštvou, a oplatit tím službičku lídrovi jakési tajné organizace (Kurt Russel), který jim nabídl spolupráci, zatímco agent Hobbs (Dwayne „The Rock“ Johnson) leží v nemocnici se zlomenou rukou a čeká na svou příležitost…

 • Recenze Rychle a zběsile 7 na Total film

  Recenze Total film 80

  Rychle a zběsile 7 (USA, 2015) Akční fanoušci budou v sedmém nebi, milovníci oscarovek, nechť zůstanou doma. Mohli by dostat infarkt. Z Rychle a zběsile jsme nadšení a to hlavně proto, jakým způsobem dokáže balancovat na hraně absurdity, sebeparodie a tvrďácké akce. Nashle u dalších dílů, Zběsilá parta zdaleka nekončí!

Trailer k filmu

Související články k filmu Rychle a zběsile 7

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Rychle a zběsile 8 se bude odehrávat v New Yorku

  Rychle a zběsile 8 se bude odehrávat v New Yorku

  15. 10. 2015 19:00 Další díl série Rychle a zběsile s pořadovým čísle 8 samozřejmě bude. Fanoušci samozřejmě hlavně řešili, jak může série pokračovat, když tragicky zahynul Paul Walker. Jedno je však jisté, chystaný díl se bude odehrávat v New Yorku.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Rychle a zběsile 8 bude - pokračování potvrdil Vin Diesel

  Rychle a zběsile 8 bude - pokračování potvrdil Vin Diesel

  26. 4. 2015 19:00 Filmy, které vydělají miliardu dolaru prostě musí mít další díl. To je zcela určitě jedno z přikázání v Hollywoodu a poté, co se začaly blížit tržby Rychle a zběsile 7 k této hranici, začaly se objevovat i spekulace o osmém dílu. Všem dohadům je nyní konec. Minulý týden osmičku potvrdil Vin Diesel.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Rychle a zběsile 7 utržilo již 800 miliónů dolarů

  Rychle a zběsile 7 utržilo již 800 miliónů dolarů

  13. 4. 2015 15:00 Film Rychle a zběsile 7 je na velmi úspěšném tažení po celém světě. K dnešnímu dni už utržil více než 800 miliónů dolarů. Fanoušci podle všeho houfně míří do kin, aby viděli na vlastní oči, kam se snímek posunul po tragické smrti hlavního představitele Paula Walkera, který zahynul v roce 2013.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.