Plakát k filmu: Rodin

Rodin Rodin

dokina.cz
3,9

Premiéra 30. 11. 2017
Francie, Belgie, 2017, 120 min, od 15 let

Žánr:
drama
Režie:
Jacques Doillon | celý štáb
Hrají:
Vincent Lindon, Bernard Verley, Anders Danielsen Lie, Izïa Higelin, Izïa Higelin, Séverine Caneele | všichni herci

V roce 1880 získává Auguste Rodin svou první státní zakázku: Bránu pekel. Následně poznává mladou nadanou žačku Camille Claudel, která se stává nejprve jeho asistentkou a později i milenkou. Snímek Jacquese Doillona portrétuje Rodina jako senzualistu, pro něhož je proces tvorby hluboce sexuálním zážitkem.

V roce 1880 získává Auguste Rodin svou první státní zakázku: Bránu pekel. Následně poznává mladou nadanou žačku Camille Claudel, která se stává nejprve jeho asistentkou a později ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Rodin

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dobrodružná cesta medvídka Paddingtona a sedm identických sester

    Filmové premiéry: Dobrodružná cesta medvídka Paddingtona a sedm identických sester

    29. 11. 2017 10:00 Dobrodružná cesta medvídka Paddingtona, příběh sochaře Auguste Rodina, bojující aktivisté z hnutí ACT UP, poněkud nesourodá čtveřice hudebníků, životy našich hereckých idolů, služebná v přestrojení za tajemnou šlechtičnu, akční thriller o sedmi identických sestrách a skutečný příběh rodičů producenta filmu Nádech pro lásku. Poslední listopadový týden přináší 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.