Plakát k filmu: Rock'n Roll

Rock'n Roll Rock'n Roll

dokina.cz
7,0

Premiéra 30. 11. 2017
Francie, 2017, 123 min

Žánr:
komedie
Režie:
Guillaume Canet | celý štáb
Hrají:
Guillaume Canet, Marion Cotillard, Philippe Lefebvre, Gilles Lellouche, Camille Rowe, Kev Adams | všichni herci

Guillaume Canet (43) žije pohádkový život. Má všechno, o čem mohou muži pouze snít. A potom, přímo během natáčení, mu jeho dvacetiletá herecká kolegyně suše oznámí, „že už nejede rock´n´roll“. A další uzemňovačka přijde vzápětí – na žebříčku „šukatelnosti“ herců se prý propadnul na úplné dno. Domácký život s Marion, syn, koně, dům na venkově – to vše je pro mladé herečky totálně antisexy. Guillaume si umíní, že se musí radikálně změnit. Hned. Proměna ale zachází tak daleko, jak nikdo z přítomných nečekal.

Guillaume Canet (43) žije pohádkový život. Má všechno, o čem mohou muži pouze snít. A potom, přímo během natáčení, mu jeho dvacetiletá herecká kolegyně suše oznámí, „že už nejede ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Rock'n Roll

 • Recenze Rock'n Roll na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Rock’n Roll je správná francouzská komedie, u které se skoro celou dobu bavíme. Canet si utahuje ze sebe a z toho, že už není tak žádaná hvězda, jako kdysi býval, a to funguje. Je pravda, že snímku i Canetovi se dá vytýkat, že se občas až moc snaží a tlačí na pilu, ale promineme mu to, protože v závěru je patrné, že to bylo již od začátku záměrem. Navíc, i když je Canet pro českého diváka ne moc známý francouzský herec a režisér, tak velmi mile překvapí a lehko si ho oblíbíme. Nutno podotknout, že celý koncept může být poněkud matoucí a zvláštní, ale když je divák dostatečně svolný, tak si film lehko oblíbí a pochopí, v čem tkví jeho krása. A to je totiž v jeho bezprostřednosti a spontánnosti. Canet si s ničím nebere servítky, ukazuje svůj svět takový, jaký je s trochou bizarního přikreslení, které z příběhu činí tak skvěle potřeštěnou podívanou.

Trailer k filmu

Související články k filmu Rock'n Roll

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dobrodružná cesta medvídka Paddingtona a sedm identických sester

  Filmové premiéry: Dobrodružná cesta medvídka Paddingtona a sedm identických sester

  29. 11. 2017 10:00 Dobrodružná cesta medvídka Paddingtona, příběh sochaře Auguste Rodina, bojující aktivisté z hnutí ACT UP, poněkud nesourodá čtveřice hudebníků, životy našich hereckých idolů, služebná v přestrojení za tajemnou šlechtičnu, akční thriller o sedmi identických sestrách a skutečný příběh rodičů producenta filmu Nádech pro lásku. Poslední listopadový týden přináší 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.