Plakát k filmu: Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek Robinson Crusoe

dokina.cz
4,8

Premiéra 18. 2. 2016
Francie, Belgie, 2016, 91 min

Žánr:
dobrodružný, animovaný
Režie:
Ben Stassen, Mimi Maynard, Vincent Kesteloot | celý štáb
Hrají:
Laila Berzins, Joey Camen, Jeff Doucette, Ron Allen, George Babbit, Ilka Bessin | všichni herci

Připravte se na konečně pravdivý příběh Robinsona Crusoe a jeho nejvěrnějšího přítele – papouška Úterý.

Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět.

Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů.

Rodinné 3D dobrodružství Robinson Crusoe natočil zkušený režisér animovaných příběhu pro děti Ben Stassen. Malé i velké diváky si získal již svými předchozími filmy, např: Sammyho dobrodružství, Dům kouzel, Cesta na Měsíc 3D.

Připravte se na konečně pravdivý příběh Robinsona Crusoe a jeho nejvěrnějšího přítele – papouška Úterý. Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

 • Recenze Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Jako bezpečné odkladiště předškolních dětí do kina poslouží svému účelu, ale jinak animovaný film Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek vyrábí jen prostoduchou nudu.

Trailer k filmu

Související články k filmu Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vraždící panenka a hrůzná Osvětim

  Filmové premiéry: Vraždící panenka a hrůzná Osvětim

  17. 2. 2016 10:32 Porcelánová panenka místo osmiletého chlapce, vysloužilí modelové jako tajní agenti a pohled na Osvětim jako na chaotickou a přitom bezchybnou továrnu na smrt. Tento týden se můžete těšit na šest filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.