Plakát k filmu: Robin Hood Premiéra

Robin Hood Robin Hood

dokina.cz
3,9

Premiéra 10. 1. 2019 (za 3 týdny)
USA, 2018, 116 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný
Režie:
Otto Bathurst | celý štáb
Hrají:
Jamie Dornan, Ben Mendelsohn, Paul Anderson, Eve Hewson, Jamie Foxx, Taron Egerton | všichni herci

Robin (Taron Egerton), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx) povstal proti zkorumpované anglické vládě v moderní vzrušující akční podívané plné zběsilých bojů, epické válečné choreografie i nadčasové romantiky.

Robin (Taron Egerton), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx) povstal proti zkorumpované anglické ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 10. 1. 2019
  • -

Související články k filmu Robin Hood

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Omlazený Robin Hood tlačí na pilu a je až příliš akční

    Omlazený Robin Hood tlačí na pilu a je až příliš akční

    19. 7. 2018 10:59 Nepřesvědčivý? Příliš intenzivní? Nový Robin Hood nepolevuje a tlačí na pilu možná až moc. Podobně „divoký“ remake klasiky se slušně podařil u Sherlocka Holmese s Robertem Downeym Jr., ale tady není za prvé žádný tahoun a prezentovaný materiál vypadá tak zběsile, až je to možná ku škodě věci.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.