Plakát k filmu: Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife Resident Evil: Afterlife

dokina.cz
4,7

Premiéra 23. 9. 2010
USA, Anglie, Francie, Německo, 2010, 97 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi, horor

Čtvrté pokračování velmi úspěšné série RESIDENT EVIL, RESIDENT EVIL: AFTERLIFE je opět založeno na velmi oblíbené sérii videoher, a tentokrát bude uvedeno ve formátu 3-D.

Ve světě, který je zamořen virovou infekcí, která mění své oběti na Nemrtvé, pokračuje ALICE (Milla Jovovich) na své cestě, aby našla ty, kteří přežili a dovedla je do bezpečí. Její smrtelná bitva s Umbrella Corporation dosahuje nových vrcholů, ale Alice získá nečekanou pomoc od starého přítele. Nové vodítko, které slibuje bezpečné nebe od Nemrtvých je zavede do Los Angeles, ale když přijíždějí, město je zamořeno tisíci Nemrtvých – a Alice a její společníci se dostanou do smrtící pasti.

Čtvrté pokračování velmi úspěšné série RESIDENT EVIL, RESIDENT EVIL: AFTERLIFE je opět založeno na velmi oblíbené sérii videoher, a tentokrát bude uvedeno ve formátu 3-D. Ve ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 640 hlasů

Recenze filmu Resident Evil: Afterlife

 • Recenze Resident Evil: Afterlife na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

 • Recenze Resident Evil: Afterlife na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Pro fanoušky povinná záležitost, pro ostatní zbytečnost. Už čtvrtý díl sci-fi Resident Evil nese podtitul Posmrtný život, ale "živého" tu není nic.

Související články k filmu Resident Evil: Afterlife

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Resident Evil 6 se začne natáčet již brzy

  Resident Evil 6 se začne natáčet již brzy

  18. 7. 2015 12:00 Po delší pauze, kdy se v médiích neobjevovaly žádné informace o potvrzeném pokračování šestého dílu populární série Resident Evil, potvrdila herečka Milla Jovovich, že se začne natáčet velmi brzy. Šestý díl zatím nemá pevně stanovené datum premiéry, ale luví se o konci roku 2016, nebo roce následujícím.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Resident Evil: Afterlife 3D

  Resident Evil: Afterlife 3D

  19. 9. 2010 08:00 Čtvrtý díl série s názvem Resident Evil: Afterlife posouvá vše na zcela novou úroveň plnou dechberoucích kaskadérských výkonů a efektů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Uplynulý víkend znamenal nejhorší výdělek pro kina v USA za 2 roky

  Uplynulý víkend znamenal nejhorší výdělek pro kina v USA za 2 roky

  14. 9. 2010 08:30 Špatnou zprávou začal nový týden pro filmové distributory v USA a Kanadě. Během víkendu utratili návštěvníci severoamerických kin na vstupném nejméně peněz za poslední dva roky. Nizké výnosy jsou podle expertů jasným signálem, že lukrativní letní návštěvnická sezona v zámoří pomalu končí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.